حذف Rihanna Toolbar

دسته‌بندی نشده

Rihanna Toolbar چیست؟

Rihanna Toolbar به عنوان یک افزونه مرورگر است که کمک خواهد کرد که شما دسترسی به تمام اطلاعات مربوط به ریحانا ترویج است. شما قادر خواهید بود برای دیدن او موسیقی فیلم و عکس، خواندن بیوگرافی او اخبار و مقالات در مورد خواننده معروف و پیدا کردن. هر بار که چیز جدیدی را در اینترنت در مورد ریحانا به نظر می رسد شما هشدار و یا پیام ارسال خواهد شد. نوار ابزار در “فن نهایی” هدف و وجود شما را با همه دسترسی به اطلاعات در مورد ستاره های مورد علاقه خود را ارائه. چه ترویج نشده است که Rihanna Toolbar می گویند نیز برنامه سخت است که مرورگر شما با تن از تبلیغات بازشو را پر کنید و لینک حمایت مالی است.

هرگز یک ایده خوب برای نگه داشتن سخت بر روی کامپیوتر شما است. اگر شما نمی خواهید به خطر امنیت کامپیوتر شما می باید Rihanna Toolbar اسرع حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rihanna Toolbar

Rihanna Toolbar انجام است؟

یک بار Rihanna Toolbar در سیستم های کامپیوتری خود شما متوجه خواهید شد که برخی از تغییرات است. همانطور که ذکر شد، اول از همه، شما مرورگر با تبلیغات است که بخش بسیار بزرگی از مرور خود را تبدیل خواهد شد پر خواهد شد. با این حال, آن در آنجا متوقف نمی. لینک شما را با ارائه مخرب، ممکن است بنابراین شما نمی باید بر روی آنها کلیک کنید مگر اینکه شما می خواهید برای دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما. Rihanna Toolbar به هم قادر به تغییر نتایج جستجوی شما شامل پیوندهای پشتیبانان مالی مختلف است که هیچ ارتباطی با درخواست شما. برنامه قادر به بارگذاری فایل های غیر ضروری است که سیستم خود را آهسته می شود نیز ممکن است.

rihanna حذف Rihanna Toolbar

گذشته از آسیب رساندن به رایانه شما همچنین باید در ذهن نگه دارید که Rihanna Toolbar می توانید اطلاعات خصوصی خود را با ردیابی کوکی های خود را ضبط. شما سابقه مرور مانند جستجو ساخته شده و تعداد بازدید صفحات ممکن است به اشخاص ثالث در معرض. معمولا این اطلاعات جمع آوری شده برای شخصی سازی تبلیغات و آنها را جذاب تر به مشتری. اگر شما می خواهید برای حفظ اطلاعات خصوصی شما به خودتان و بهبود امنیت اینترنت شما می باید Rihanna Toolbar را از کامپیوتر خود را حذف کنید.

نحوه حذف Rihanna Toolbar

بسیار دشوار است برای خاتمه دادن Rihanna Toolbar به طور کامل به عنوان برخی از اجزاء آن می تواند بازگشت دوباره است. بنابراین ما پیشنهاد حذف خودکار از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که کامپیوتر شما اطمینان حاصل شود تمیز باقی می ماند. اگر شما دانلود و نصب ابزار ضد بدافزارها، مثال Spyhunter. شما قادر خواهید بود برای پاک کردن سخت و تمام اجزای آن است. برنامه ضد تروجان نیز سیستم خود توسط این محافظت از تهدیدات مشابه امن در آینده حفظ خواهد کرد. پس از شما نوار ابزار بهتر است به تنظیم مجدد مرورگر خود را به تنظیمات قبلی هم خاتمه. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است.

Rihanna Toolbar حذف

پاک کردن Rihanna Toolbar از اینترنت اکسپلورر

ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

از بین بردن Rihanna Toolbar از موزیلا فایرفاکس

اطلاعات عیب یابی alt + H -> -> فایرفاکس تنظیم مجدد–> فایرفاکس–تنظیم مجدد > پایان

خلاص شدن از Rihanna Toolbar از Google Chrome

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rihanna Toolbar

پاسخ دهید