حذف RoboSaver

دسته‌بندی نشده

RoboSaver چیست؟

RoboSaver وب مرورگر پلاگین، که ممکن است بسیاری از اقدامات ناخواسته بر روی کامپیوتر خود را آغاز است. این نرم افزار مشکوک معمولا به عنوان سخت برچسب زیرا ممکن است مسیر مردم عادات مرور و استفاده از این اطلاعات برای تبلیغات هدفمند. در واقع چون آن اغلب به عنوان یک ابزار مفید برای خریداران آنلاین تبلیغ می شود اولین برداشت مورد RoboSaver ممکن است فریب است. آن وعده به مردم نشان دادن اطلاعات در مورد آخرین کوپن های تخفیف و مقايسه معاملات و کمک به آنها مقداری پول ذخیره کنید در این راه. هر چند که برای تلفن های بزرگ، این افزونه است برخی از اشکالاتی… یکی از معایب بزرگ این برنامه این است که آن می آید دست در دست با تبلیغات و لینک حمایت مالی. Hijacks RoboSaver یک بار مرورگر، آن را باعث تن یا تصادفی و مزاحم پاپ آپ، در متن آگهی، تبلیغات جستجو و سایر پیام ها حمایت شروع.

دانلود ابزار حذفبرای حذف RoboSaver

توسعه دهندگان RoboSaver اغلب پیچیده و غیرمنصفانه روش برای انتقال این برنامه بی فایده بدون آگاهی مردم استفاده می کنند. محبوب ترین آنها نزدیک به اخبار sharewares و دیگر برنامه های شخص ثالث مرتبط است و آن نام بسته بندی. با این حال، شما می توانید از این روش بازاریابی ناعادلانه و غیر اخلاقی. که می توانید از راهنمایی که توسط کارشناسان امنیتی طراحی شده بودند استفاده کنید. اول از همه، شما باید جلوگیری از نصب برنامه های رایگان مشکوک بدون چک کردن آنها را در اولین. شما همچنین باید EULA بخش (توافق نامهٔ مجوز) قبل از هر گونه نصب و جلوگیری از انتخاب روش نصب اولیه و سریع یا توصیه می شود زیرا شما ممکن است چشم پوشی و نصب RoboSaver ویروس بر روی کامپیوتر شما غیر عمدی. ثالثاً باید گزینه نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و از نزدیک دنبال پیشرفت کل.

remove robosaver حذف RoboSaver

چگونه برای حذف RoboSaver

در مورد اگر کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده با RoboSaver و شما خسته از آن تبلیغات دو راه وجود دارد ممکن است به حذف این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. اول از همه، شما می توانید برخی از ابزار ضد جاسوس افزار مانند Spyhunter آن را به طور خودکار حذف استفاده کنید. دانلود یکی از این برنامه، اسکن کامپیوتر شما و آن را به طور خودکار حذف برنامه ناخواسته. شما نیز آن دستی انجام دهید. در این مورد, ما راهنمای حذف زیر استفاده کنید.

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند RoboSaver، LyricsViewer LyricXeeker، به دنبال 1.3 پلاس HD، LyricsGet، BetterSurf، Downloadkepper، SurfEnchance، Feven 1.7، LyricsWoofer، LyricsFan، SimpleLyrics، و غیره.
 3. “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

دانلود ابزار حذفبرای حذف RoboSaver

حذف RoboSaver از Internet Explorer

 1. Wench آیکون–> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. حذف همه چیز مربوط به RoboSaver و موارد شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

حذف RoboSaver از Firefox

 1. وارد مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز RoboSaver مرتبط و موارد شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که پسوند و موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری, تنظیم مجدد Firefox: برو به Firefox -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) -> اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد Firefox.

حذف RoboSaver از Chrome.

 1. Chrome :/ / پسوند در فیلد url وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست، به خصوص شبیه به RoboSaver. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را موقتا غیر فعال می تواند.
 3. راه اندازی مجدد Chrome.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید Chrome :/ / تنظیمات در نوار آدرس وارد کنید، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و بازنشانی تنظیمات مرورگررا فشار دهید.

پاسخ دهید