حذف RockApps

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف RockApps

RockApps نیمه سخت نام تصادفی است. نرم افزار بر روی موتور JustPlugIt ایجاد شده و عمدتا از طریق نصب Installrex و Amonetize یا Vittalia توزیع شده است. نرم افزار ارتشاح تمام مرورگرهای بزرگ و متعدد آگهی های بازرگانی در همه آنها نشان می دهد.

در حالی که در ابتدا تبلیغات جذاب به نظر می رسد ممکن است، کاملا به زودی آنها شروع به آزار کاربران و تبدیل به دلیل اصلی کاربران مایل به حذف RockApps. دفعات بازدید: مقاله زیر برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و به یاد بگیرید چگونه به خلاص شدن از شر RockApps اگر شما نیز این تجربه به اشتراک بگذارید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف RockApps

RockApps چکار می کند؟

به محض این که برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی سیستم وارد آن کاربران با آگهی های متعددی ارائه. کدام پنجره را باز پنجره های بازشو مختلف در متن آگهی آگهی ها، و غیره ظاهر می شود و تلاش برای وادار کردن شما به آنها را کلیک کنید. به تبلیغات جذاب تر، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حتی زیر فعالیت های آنلاین خود را و تبلیغات سفارشی می کند. در حالی که این به نظر نمی رسد ممکن است بنابراین خرس بد، به خاطر داشته باشید که اطلاعات به دست آمده (سوالات جستجو آدرس IP موقعیت جغرافیایی بازدید صفحه کلیک، و غیره) همچنین با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته است. ما چرا شما نمی توانید اعتماد احزاب وابسته و به همین دلیل تنها راه برای حفظ امنیت کامپیوتر خود را به حذف RockApps در پاراگراف بعدی را توضیح دهد.

از برنامه های پشتیبانی مسئول خسارت طرف ترویج ساخته شده نیست، آنها نیست آنها را بررسی کنید. این بدان معنی است که آن را کاملا ممکن است که پس از کلیک کردن یکی از آگهی تحت حمایت شما خواهد شد به وب سایت مخرب در روت و برخورد مجرمان اینترنتی است. نیازی به گفتن نیست، سایبر crooks قطعا فرصت برای یک سیستم جدید با بدافزارها آلوده استفاده کرد. دیگر هیچ تاخیر و به محض این که شما می توانید فسخ RockApps.

همانطور که قبل از ذکر RockApps معمولا با نصب مختلف سفر. پس از آنها را به کلیک بر روی دکمه دانلود جعلی در تورنت یا برخی از دیگر مشکوک وب سایت به اشتراک گذاری فایل کاربران می توانید آنها را دریافت کنید. بهترین تصمیم گیری البته برای استفاده از تنها صفحه رسمی خواهد بود. با این حال، اگر که گزینه نیست، شما حداقل توجه بیشتر به روش نصب نرم افزار باید پرداخت. همچنین، که این سخت خاص به سفر اغلب با چنین برنامه های کاربردی مانند Websearch.goodforsearch.info، توله سگ داشته باشید. EZDownloader mystartsearch.com است که بدان معنی است که به احتمال زیاد شما از حذف آنها نیز نیاز به مراقبت خواهد شد.

چگونه به حذف RockApps

راهنمای گام به گام دستورالعمل در مورد چگونه به خلاص شدن از شر RockApps شما را در این گزارش پیدا می کنید. با این حال، به یاد داشته باشید اگر سخت کامپیوتر خود را در کنار سایر برنامه های ناخواسته ارتشاح، که RockApps کتابچه راهنمای کاربر حذف آنها را پشت سر بگذارید. برای تمیز کردن کل کامپیوتر خود را، ما را به خرید یک ابزار امنیتی معتبر کامپیوتر و اجازه دهید آن را از بین بردن RockApps برای شما نشان می دهد. این گزینه دیگر مزاحمان از سیستم شما هم حذف خواهد شد.

حذف RockApps

ویندوز 8

 • کلیک کنید کلید ویندوز + R و وارد کنترل پنل.
 • شیر را وارد کنید و برای حذف برنامه برو.
 • پیدا کردن و حذف RockApps.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • مطبوعات شروع و به کنترل پنل بروید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید و حذف RockApps.

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و خاتمه RockApps.

پاک کردن پسوند RockApps

موزیلا Firefox

 • شروع Firefox موزیلا و رفتن به ابزار.
 • افزودنی را انتخاب کنید و باز کردن افزودنی فایرفاکس مدیر.
 • بر روی پسوند کلیک کنید و افزودنی های مشکوک را حذف کنید.

Google Chrome

 • راه اندازی مرورگر و شیر منو.
 • حرکت به ابزار و سپس الحاقات.
 • از بین بردن پسوند مشکوک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف RockApps

پاسخ دهید