حذف Rocket-find.com

Browser Hijacker

Rocket-find.com چیست؟

Rocket-find.com (همچنین به عنوان شناخته شده موشک جستجو) هنوز یک موتور جستجو مشکوک است که ممکن است باعث بسیاری از مشکلات است. چون این سایت جستجو تردید ممکن است روی صفحه نمایش شما را از جایی ظاهر می شود، بسیاری از مردم Rocket-find.com خواستار یک ویروس. در واقع، آن به سختی می تواند آسیبی به کامپیوتر خود را در برخواهد داشت. با این حال، اگر Rocket-find.com hijacks مرورگر خود، شما ممکن است تجربه بسیاری از تغییرات ناخواسته. شما ممکن است متوجه که این ویروس تغییر صفحه اصلی خود و یا تغییر ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به Rocket-find.com. اگر شما با استفاده از این وب سایت جستجو مشکوک علاوه بر این، شما نتایج جستجو جعلی، تبلیغات تصادفی و چیزهای مشابه است که به هدایت شما به وب سایت های وابسته به دنبال دریافت خواهید کرد. اگر چه این سایت جستجو ممکن است قانونی و امن نگاه کنید، ما به شدت توصیه به استفاده از آن. در صورت امکان حذف آن اسرع.

ویروس remove rocketfind حذف Rocket find.com Rocket-find.com را به سود توسط تبلیغات وب سایت های مختلف و بالا بردن ترافیک وب سایت خود را طراحی شده است. به احتمال زیاد آن نیز ساخت پول از لینک های وابسته و ممکن است آن را به افزایش فروش در برخی صفحات مربوط. در واقع، این برنامه جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و نیروهای خود را برای استفاده از Rocket-find.com به جای موتور جستجو انتخاب خود. اگر شما یک جستجو با استفاده از آن، شما را به بازدید از وب سایت های تحت حمایت به جای گرفتن نتایج جستجو عادی ارائه. مراقب باشید که شما می تواند به خطر بیافتد صفحات مختلف ارسال و حتی رایانه آلوده. این یکی از دلایل اصلی که چرا شما باید نه اعتماد این موتور جستجو و حذف ویروس Rocket-find.com در اسرع است. دانلود ابزار حذفبرای حذف Rocket-find.com

اگر پیش فرض خود را موتور جستجو یا شروع صفحه به Rocket-find.com تغییر، شما باید چه برنامه هایی که اخیراً نصب کرده اید را بررسی کنید. این hijacker معمولا همراه با برنامه های رایگان به عنوان پیوست اضافه سفر در سراسر است. این روش بازاریابی است که اغلب توسط تبلیغ کنندگان و مجرمان اینترنتی حتی سوء استفاده است. به منظور اجتناب از ویروس Rocket-find.com و یا مشابه مزاحمان ناخواسته، شما چه برنامه هایی که شما از نصب بسیار مواظب باید باشید. اگر شما از نصب یک برنامه رایگان، اول از همه، شما نزدیک به اندازه کافی امن است که آیا باید بررسی کنید. که شما باید EULA (توافق نامهٔ مجوز) بخش سیاست را بخوانید. اگر شما تصمیم می گیرید که این برنامه به اندازه کافی امن است و می خواهید آن را نصب, دوم, روش نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید. اگر شما این کار، شما به وضوح تمام مراحل نصب و چه پیوست های اضافی می آیند با آن را ببینید. در نهایت، کل فرایند به دنبال نزدیک، نه تنها یک گام جست و خیز و نگاه مشکوک و ناخواسته پیوست. لغو علامت زدن آنها، اگر هر گونه وجود دارد و در ادامه با نصب نرم افزار.

remove rocketfind2 حذف Rocket find.com مرورگر هواپیماربایان اغلب توزیع همراه به نرم افزار های دیگر. در حالی که شما می توانید برخی از ابزار رایگان از اینترنت دانلود شد به احتمال زیاد آن به مرورگر شما اضافه شد. برای جلوگیری از این, شما همیشه باید توجه به مراحل نصب از شما دریافت جدید پرداخت. مطمئن شوید که شما را قبول ندارند به جای صفحه اصلی خود را به هر وب سایت های ناشناخته را. اگر هر یک از مرورگر خود است در حال حاضر شده ربوده، حذف ویروس Rocket-find.com اسرع.

چگونه برای حذف Rocket-find.com

در ابتدا، به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست بروید و هر چیز مربوط به Rocket-find.com از آنجا را حذف کنید. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با استفاده از ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.دانلود ابزار حذفبرای حذف Rocket-find.com

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت، در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو؛ کلیک کنید
 3. Rocket-find.com را از لیست حذف کنید.

چگونه برای حذف ویروس Rocket-find.com از یعنی11:

 1. نماد تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

چگونه برای حذف ویروس Rocket-find.com از Firefox:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url‘. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک است: Firefox بستن فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع Firefox. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Rocket-find.com از Google chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیماتدر راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.
 6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب و یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه کروم

پاسخ دهید