حذف Rolimno Ads

Browser Hijacker

چگونه به حذف Rolimno

Rolimno نرم افزار ناخواسته است که است که توزیع شده با استفاده از دریافت نرم افزار رایگان است. این سخت است که تولید در متن، پاپ آپ و جستجوی آگهی کاربران کامپیوتر گشت و گذار در اینترنت است. اغلب کاربران اینترنت آن را بدون رضایت خود را با برخی از نرم افزار دانلود از اینترنت نصب کنید. توجه داشته باشید که در حالی که این افزونه مرورگر برای اضافه کردن ویژگیهای مختلف (خرید مقایسه, چند سایت جستجو، رتبه بندی وب سایت و بررسی) در واقع ادعا می کند این تبلیغات قابلیت های بسیار کم آن باعث می شود مرورگر slow-downs تبلیغات ناخواسته و ممکن است منجر به برخی از مسائل خصوصی جدی. Rolimno ویروس و یا مخرب نیست، می توان آن را به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته طبقه بندی است. نصب آن را از اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس.

رایج ترین منبع ناخواسته کاوشگر وب سایت دانلود نرم افزار رایگان است که با استفاده از دانلود مشتریان بارگیری نرم افزار خود را برای مدیریت هستند. این صورت مشتریان اغلب پیشنهاد نصب برخی از تبلیغ رایگان مرورگر پلاگین همراه با نرم افزار انتخاب شده است. توجه کنید که چنین بازاریابی نرم افزار فریبنده است و بسیاری از مشتریان دانلود ذکر شده با استفاده از حیله گری برای نیروی کاربران اینترنت را در نصب سخت بر روی رایانه های خود را. در حالی که Rolimno ویروس و یا مخرب نیست، می توان آن را به عنوان سخت طبقه بندی–آن را برای از بین بردن این مرورگر پلاگین از رایانه توصیه می شود.

Rolimno شبیه به دیگر نرم افزار ناخواسته است که با استفاده از نرم افزار رایگان دانلود, به عنوان مثال لایه های وب، BrowseFox، ZenDeals و بسیاری دیگر که به ترویج شده است. توجه که اکثر افزونه مرورگر رایگان است که همراه با نرم افزار رایگان بسیار کمی ارائه قابلیت های اضافه شده و آنها به علت مسائل مختلف (مرورگر تغییرمسیر، تبلیغات ناخواسته، مسائل مربوط به حریم خصوصی، و غیره.). نصب و راه اندازی چنین سخت برای جلوگیری از کاربران اینترنت دانلود نرم افزار رایگان بسیار مواظب باید هنگامی که. اگر در دانلود مدیریت دانلود مشتری (مورد استفاده توسط download.com soft32.com و وب سایت های دیگر دانلود) شما نصب و راه اندازی برنامه های ترویج کاهش باید. هنگامی که نصب نرم افزار همیشه انتخاب گزینه های نصب “پیشرفته” یا “سفارشی” به جای “سریع” یا “معمولی” – علاوه بر این، این اجازه به نصب کردن ترویج مرورگر فایرفاکس. اگر شما از قبل مراجعه کنید “Rolimno Ads” یا “طراحی شده توسط Rolimno” تبلیغات شما باید حذف ارائه شده با استفاده از راهنمای و از بین بردن سخت Rolimno از کامپیوتر شما.دانلود ابزار حذفبرای حذف Rolimno Ads

removal instructions en حذف Rolimno Ads

پاسخ دهید