حذف Roll Around

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Roll Around

اگر شما مشکوک در مورد Roll Around، ما می تواند تایید سوء ظن شما معتبر است. این برنامه را به موزیلا کاربران Firefox و Internet Explorer به عنوان یک ابزار مفید ارائه شده است اما در واقع، آن را فقط تبلیغات پشتیبانی برنامه دیگری که نیاز به حذف است.

اگر شما موفق به حذف Roll Around از کامپیوتر شما، شما باید برای آماده شدن برای بهمن بنر و آگهي که برخی از آنها می تواند شما misguide و شما را در معرض امنیت مجازی خود را به اشخاص مخرب فوت و فن. خوشبختانه، ما می تواند به شما جلوگیری از تهدیدات امنیتی تمام است که شما می توانید با تلاش برای حذف Roll Around رسیدن کمک کند.

rollaround  حذف Roll Around

ما مطمئن شوید که شما Roll Around از rollaround.net دریافت کرده است. این وب سایت نصب که تعجب آور ما محققان مخرب است که متوجه است که Roll Around فقط کلون سیگنال قوی است و این سخت در همان شیوه ای ارائه شده است را ارائه نمی کند. ما آماده راهنمای حذف جداگانه نشان دادن نحوه این سخت از کامپیوتر خود حذف کنید، اما شما می توانید مشاوره حذف ارائه شده در این مقاله استفاده کنید. خوشبختانه، حذف هر دو از این برنامه بسیار ساده است و اکثر کاربران باید قادر به Roll Around به صورت دستی حذف کنید. متاسفانه، این همیشه مورد با برنامه های مخرب که با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این نصب نمی باشد. تهدیدات نصب شده در کنار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می تواند بسیار مخرب و شما ممکن است مجبور به حذف آنها در برابر حذف Roll Around اولویت بندی.

شما با تبلیغات نمایش داده شده توسط Roll Around م نیست؟ حتی اگر شما به اطراف آنها را مدیریت، شما خواهد شد قادر به فرار از کوکی ردیابی است که به دنبال شما شروع خواهد شد به محض این که Roll Around نصب شده است. کوکی ردیابی می تواند بر روی سیستم عامل خود نصب سکوت و شما ممکن است هیچ ایده که شما نیاز به آنها را حذف کنید. اگر کوکی Roll Around حذف متاسفانه، توسعه دهندگان این برنامه پشتیبانی از تبلیغات چه نوع تبلیغات شما هستند احتمال بیشتری برای توجه به یاد بگیرند. اگر شما نمی خواهید به زمین در صفحات مشکوک و گمراه کننده نصب giveaways جایزه یا نظرسنجی روبرو می شوند، باید چشم پوشی از تبلیغات و بلافاصله فسخ Roll Around.

Roll Around را از ویندوز حذف

حذف از ویندوز 8.1 ویندوز 8 ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • به طور همزمان کلید پیروزی + R به راه اندازی اجرا را فشار دهید.
  • کنترل پنل را به کادر محاوره ای را وارد کنید و OK را کلیک کنید.
  • در منوی کنترل پنل حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
  • برنامه شما انتخاب کرده اید حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

حذف از ویندوز ایکس پی

  • حرکت به سمت چپ نوار وظیفه و دکمه شروع را کلیک کنید.
  • باز کردن صفحه کنترل و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
  • تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید (معمولا به صورت خودکار باز می شود).
  • برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و کلیک بر روی دکمه حذف نازل شده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Roll Around

پاسخ دهید