RunDLL error message حذف

دسته‌بندی نشده

پیام خطا DLL اجرا چیست؟

RunDLL فایل را می توان در تمام سیستم های عامل ویندوز. آنها مربوط به رجیستری ویندوز و متعلق به کتابخانه است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط برنامه های بر روی کامپیوتر شما. RunDLL فایل آن را ممکن است برای اجرای افزونه های مجرا و اجرای دستورات. پیام خطا DLL اجرا به معمولا مربوط به حذف تروجان ناموفق از رایانه است. به نظر می رسد هنگامی که برنامه کد را از کتابخانه دسترسی نیست. همیشه برای حذف پیام خطا DLL اجرا اسرع مورد نیاز است.

پیام خطا DLL اجرا چگونه کار می کند؟

پیام خطا ال ال اجرا پس از حذف ناقص ویروس مجرا می شوند. اگر شما هر نوع افزونه مرورگر مجرا (به عنوان مثال PConverter B3 نوار ابزار، نوار ابزار Freecorder، و غیره) بود و سعی کنید آن را به صورت دستی حذف برخی از رجیستری شده ممکن است در پشت سمت چپ. از آنجا که سیستم را تلاش برای دسترسی به یک فایل است که توسط ویروس و یا دیگر وجود خراب اجرا پیغام خطای DLL ظاهر می شود. این پیام است که ممکن است روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود:

“RunDLL
There was a problem starting
C:Users[username]AppDataLocalConduitBackgroundContainerBackgroundContainer.dll.
The specified module could not be found.”

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده این پیغام معمولا به دلیل ویروس مجرا ظاهر می شود. هدف اصلی این ویروس این است که ضبط عادات مرور خود را به منظور هدف شما با تبلیغات است که در جستجوهای خود را بر اساس علاقه مند می کنید. ویروس مجرا تغییر تنظیمات مرورگر خود و فرآیندهای مختلف بدون دانش خود را اجرا می کند. اگر پیغام خطا ال ال اجرا کنید نظر می رسد کاملا حذف نمی شود ویروس از طریق کنترل پنل، با این حال، می تواند برداشته شود. شما نیاز به از بین بردن پیغام خطا DLL اجرا به صورت جداگانه.

RunDll Error1 RunDLL error message حذف

پیام خطا ال ال اجرا فقط دردسر بسیار مضر هم است. به عنوان پیام ها تا هر وقت کامپیوتر خود را روشن می کنید ظاهر حفظ آنها پریشان می توانید تنظیمات و مرورگر شما. شما باید پیغام خطا DLL اجرا از رایانه خود حذف در اسرع.

چگونه به حذف پیام خطا ال ال را اجرا کنید?

همیشه دو راه از بین بردن تهدید رایانه وجود دارد. شما یا می توانید آن را به صورت خودکار و یا دستی. ما توصیه نمی به عنوان نیاز به مهارت های کامپیوتری پیشرفته و بسیار پیچیده را می توان حذف پیام خطا DLL اجرا انجام دستی. بهترین راه حل این است که نصب یک ابزار قدرتمند ضد جاسوس افزار مانند SpyHunter و اجازه دهید آن را مراقبت از سیستم شما. SpyHunter را حذف تمام فایل هایی که ممکن است توسط ویروس لوله چپ و یا سایر نرم افزارهای مخرب و خاتمه پیغام خطا ال ال اجرا کنید. این نیز اسکن کامپیوتر شما و دیگر برنامه های مخرب وجود دارد هر کدام باید خاتمه. هنگامی که کامپیوتر شما پاک شما قادر خواهید بود به گشت و گذار در وب با خیال راحت به عنوان SpyHunter حفاظت مداوم سیستم فراهم خواهد شد و جلوگیری از دوباره آلوده شدن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف RunDLL error message

Incoming search terms:

پاسخ دهید