حذف Safe Saver

دسته‌بندی نشده

Safe Saver یک افزونه مرورگر است که نمایش کوپن و معاملات آنلاین است. با این نسخهها کار نرم افزار اینترنت اکسپلورر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است، و از safesaver.net وب سایت رسمی دریافت می شود. مانند اکثر مرورگر فایرفاکس Safe Saver با این حال، می تواند همراه با برنامه های کاربردی رایگان در وب سایت های مختلف در دسترس است. ناشران نرم افزار از این واقعیت است که کاربران نمی دفعات بازدید: اطلاعات ارائه شده در نصب و وصل کنید برنامه های کاربردی رایگان مختلف آگاه باشند. اگر کاربر گزینه های خاص را پاک کنید، نرم افزار اضافی نصب شده است.

خوشبختانه، Safe Saver کند نه ربودن مرورگر یعنی هیچ تغییری بنیادی ساخته شده است–فقط یک افزونه مرورگر نصب شده است. مرورگر پلاگین در ارتباط با سرور از راه دور برای دریافت آخرین اطلاعات ارائه شده توسط فروشگاه آنلاین به منظور ارائه کاربر با ارائه آخرین و تخفیف های موجود در وب سایت خاص.

با این حال، برخی از شما نیست ممکن است کوپن، مانند به خصوص اگر آنها شما را به وب سایت های شخص ثالث که محتویات مشکوک هستند تغییر مسیر. Safe Saver را از کامپیوتر، بنابراین نه صبر کنید و اگر می خواهید به مرور در اینترنت به طور معمول در حال حاضر عمل حذف بهتر است.

توجه داشته باشید که نرم افزار ناخواسته ممکن است اقدامات آنلاین خود نظارت داشته باشند. این اطلاعات را پیگیری ممکن است در وب سایت شما، چه مرورگر استفاده می کنید، آنچه مورد شما را کلیک کنید و فهرست. اگر نمی خواهید اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر، Safe Saver حال حاضر خلاص.

Safe Saver نه ویروس است، اما بهتر است آن را حذف کنید. شما می توانید آن را توسط به سادگی حذف نصب برنامه یا نصب ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد انجام دهد. اگر شما تصمیم به حذف آن دستی اسکن کامپیوتر پس از آن فراموش نکنید. شما ممکن است بخواهید استفاده از اسکنر تروجان SpyHunter را که زیر رایگان در دسترس است. اگر شما تصمیم به از بین بردن Safe Saver با استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی کامل شما نیست به نگرانی در مورد امنیت سیستم در آینده به عنوان SpyHunter حفظ سیستم و صرفه جویی در وقت خود را داشته باشد.

حذف دستی Safe Saver

ویندوز ویستا و ویندوز 7: باز کردن منوی شروع . کنترل پنلکلیک کنید. حذف یک برنامهکلیک کنید. Safe Saverرا حذف کنید.

ویندوز 8:پیروزی + Rرا فشار دهید. نوع کنترل پنل و روی تأییدکلیک کنید. حذف یک برنامهکلیک کنید. Safe Saverرا حذف کنید.

ویندوز ایکس پی:باز کردن منوی شروع . کنترل پنلکلیک کنید. افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

Safe Saver یک افزونه مرورگر است مه است به همچنین است عنوان طبقه بندی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. این کوپن و تبلیغات که توسط نرم افزار نمایش داده شده در این دسته قرار داده است. به منظور حذف Safe Saver دستورالعمل فوق باید به دنبال و یا نصب ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی معتبر.دانلود ابزار حذفبرای حذف Safe Saver

پاسخ دهید