حذف Safe.v9.com

Browser Hijacker

Safe.v9.com چیست؟

اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض شما اخیرا به Safe.v9.com بدون اجازه شما تغییر شده اند، سیستم های کامپیوتری خود باید با مرورگر hijacker آلوده. V9.com ممکن است مانند یک وب سایت مشروع، اما نیست. هنگامی که شما شروع به استفاده از این موتور جستجو شما را متوجه خواهد شد که نتایج جستجوی شما شامل تبلیغات بودن تغییر می یابد. شما هم ببینید علائم دیگر عفونت که در جزئیات در فصل بعدی بررسی خواهد شد. آنچه شما باید بدانید این است: مرورگر هواپیماربایان در هیچ راهی مفید هستند و اگر شما بر روی کامپیوتر خود آن بدتر خواهد شد خود را تجربه و مرور شما در معرض تهدیدات امنیتی مجازی. ما توصیه می کنیم شما V9.com از سیستم خود حذف کنید.

Safe v9 حذف Safe.v9.comدانلود ابزار حذفبرای حذف Safe.v9.com

Safe.v9.com چگونه کار می کند؟

V9.com پکن ELEX تکنولوژی شرکت با مسئولیت محدود و توابع در روشی مشابه به هواپیماربایان مرورگر دیگر مانند qone8.com qvo6.com پیش فرض search.com و بسیاری دیگر ایجاد شد. یک بار برنامه را وارد رایانه تنظیمات مرورگر مانند صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض به طور خودکار تغییر می کند. هر بار که یکی از آنها را باز می کنید می بینید V9.com hijacker سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ است. در حالی که شما فهرست وب سایت بدون هیچ دلیل در همه علاوه بر این، شما همچنین صفحات مختلف هدایت می شوید.

مشکل اصلی با V9.com، با این حال، آگهی که در آن شما را با ارائه است. Adverts نادرست و یا توهین آمیز باشد. مجرمان اینترنتی می توانید به راحتی بهره برداری برنامه جعلی بازشو بنر و یا لینک است که شما ممکن است منجر به صفحاتی که از برنامه های مخرب بندر حمایت مالی نشان دهد و. شما نیز به قرعه کشی جعلی و نظرسنجی ها که برای تنها هدف از دستیابی به اطلاعات شخصی شما ایجاد شد در معرض می تواند. نیازی به گفتن نیست، اطلاعات خصوصی خود را، به خصوص مربوط به جزئیات حساب بانکی ما می تواند بر علیه شما استفاده می شود. بنابراین، اگر شما مقدار ایمنی اینترنت خود شما باید V9.com خاتمه دهد.

چگونه برای حذف Safe.v9.com از کامپیوتر من?

اگر شما در حال حاضر کلیک بر روی یکی از تبلیغات ارائه شده توسط hijacker تردیدی نیست که شما باید کامپیوتر خود را با ضد برنامه های مخرب را اسکن وجود دارد. شما همچنین می توانید ابزار برای از بین بردن V9.com همراه با همه مؤلفه های آن استفاده کنید. نصب نرم افزار امنیتی پس از آن است که همیشه ایده خوبی است به یک بر روی کامپیوتر خود شما نیست توسط برنامه های مخرب و ناخواسته آلوده دریافت اطمینان حاصل کنید. شما هم V9.com دستی با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در زیر این مقاله می توانید حذف. هنوز هم شما باید اسکن کامپیوتر شما پس از آن تا مطمئن شوید پاک است.

حذف دستی Safe.v9.com

حذف Safe.v9.com از Internet Explorer

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، Alt + X شیر آب و باز زبانه عمومی
 2. استفاده از پیش فرض را کلیک کنید و یا تنظیم صفحه اصلی خود
 3. بازگشت به منو و افزودنی های مدیریت کلیک کنید
 4. حذف زیر ارائه دهنده های جستجوی V9.com
 5. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید

حذف Safe.v9.com از موزیلا Firefox

 1. راه اندازی موزیلا و کلیک بر روی آیکون موتور جستجو
 2. انتخاب مدیریت موتور جستجو و پاک کردن V9.com
 3. در منوی کلیک و انتخاب گزینه ها (زبانه عمومی)
 4. برگرداندن به طور پیش فرض و یا تنظیم صفحه اصلی خود
 5. کلیک کنید خوب برای ذخیره تغییرات ساخته شده

حذف Safe.v9.com از Google Chrome

 1. باز Chrome و در منو کلیک کنید
 2. بر روی تنظیمات کلیک کنید و در راه اندازی بخش پیدا کنید
 3. کلیک کنید باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات
 4. روی صفحات تنظیم و حذف V9.com
 5. در صفحه جدید تایپ کنید و OK را کلیک کنید
 6. برو به جستجو و مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید
 7. مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی پیش فرض جدید و پاک کردن V9.com

میانبرهای مرورگر ویرایش

 1. راست کلیک بر روی میانبر مرورگر شما
 2. خواص را انتخاب کنید و کلیک بر روی میانبر زبانه
 3. هدف قرار دادن و پاک کردن تمام متن پس از “.exe”
 4. برای ذخیره تغییرات روی OK کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Safe.v9.com

پاسخ دهید