حذف Safehomepage.com

دسته‌بندی نشده

چرا شما نیاز به حذف Safehomepage.com؟

Safehomepage.com موتور جستجو است که ممکن است شبیه به یک سایت قابل اعتماد برای جستجوی اطلاعات آنلاین اختصاص داده شده است. با این حال، شما باید بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است باعث تاییدیه مرورگر برای وب سایت های ناشناخته و اطلاعیه های پاپ آپ مستمر است که نشان می دهد تا هر زمان که شما شروع به جستجو در وب که با استفاده از این وب سایت در سایبر روزمره.

مراقب باشید که SafeHome همچنین توانایی برای جمع آوری اطلاعات درباره عادات مرور کاربران چه به وضوح نقض سیاست حفظ حریم خصوصی است و نباید نادیده گرفته میشوند. اگر می خواهید به احساس امنیت هنگام جستجو در اینترنت، باید بیشتر معتبر موتور, مانند گوگل یا یاهو استفاده کنید. مهم نیست که Safehomepage.com یک ویروس نیست، ما توصیه می کنیم با استفاده از آن نیست.

safehomepage حذف Safehomepage.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Safehomepage.com

Safehomepage.com دستورالعمل حذف ویروس

Safehomepage.com وب سایت فریبنده است که ترویج بودن استفاده از hijacker مرورگر است که وارد رایانه کاربر را از طریق دریافت نرم افزار رایگان است. بسیاری از کاربران اینترنت به Safehomepage.com مراجعه کنید به عنوان یک ویروس یا تروجان با توجه به این واقعیت است که این وب سایت به عنوان صفحه مرورگر خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) و موتور جستجوی پیش فرض را بدون رضایت خود را علاوه بر این کاربران کامپیوتر تنظیم می شود قادر به تنظیمات مرورگر خود را معکوس هستند. اغلب hijacker مرورگر Safehomepage با استفاده از وب سایت دانلود رایگان نرم افزار است که استفاده از دانلود مشتریان برای مدیریت فرآیند دانلود نرم افزار رایگان خود را گسترش بودن. کاربران اینترنت را باید بدانید که امروزه اکثر نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها مختلف دانلود مشتریان برای ارائه اضافی مرورگر فایرفاکس با دانلود نرم افزار رایگان انتخاب استفاده می کنند–این خدمات رایگان خود را بصورت پول در اوردن انجام می شود.

چگونه می توانید Safehomepage.com به نظر می رسد بر روی کامپیوتر من?

Safehomepage.com از سایت های مانند به عنوان کرک و مشابه می توان دریافت. با این حال، بسیاری از کاربران کامپیوتر است که ادعا می کنند که آن را روی کامپیوتر خود بدون آن وجود دانلود ظاهر وجود دارد. دلیل آن نیز ممکن است نفوذ دستگاه خود را در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه است. در واقع این روش توزیع بسیار محبوب در میان چنین موتورهای جستجو است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از Safehomepage.com، شما باید با دقت بررسی فرآیند نصب نرم افزار شما نیاز به نصب. باید یک جعبه که موافق اجازه این برنامه داخل سیستم را پیدا و آن را پاک کنید. اگر کاربر دانلود Safehomepage.com، این به طور معمول تغییر موتور جستجوی پیش فرض و صفحه شروع و شروع آن معمول مزاحم. توجه داشته باشید که این برنامه نیز ممکن است نصب “یاور شیء” که به تغییر تنظیمات مرورگر و systen yourr به حالت عادی شما اجازه نخواهد داد. اگر می خواهید به تعمیر کامپیوتر خود را، این راهنما را دنبال کنید:

چگونه برای حذف Safehomepage.com

Safehomepage.com واضح است که با استفاده از روش های ناعادلانه است که گفته می شود بسته بندی گسترش. اگر آن نشان داد تا بر روی کامپیوتر شما و شما می خواهید به خلاص شدن از شر آن اجرای اسکن کامل سیستم با SpyHunter، علاوه بر این، این مراحل را دنبال کنید:

Safehomepage از طریق افزودن/حذف برنامه لیست حذف:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال کنترل Wsys Safehomepage.com و دیگر نوشته های ناشناخته و انتخاب “حذف/تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

حذف Safehomepage.com dd در از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
 2. در اینجا به دنبال کنترل Wsys Safehomepage.com و مشابه مدخل و کلیک کنید ‘پاک’.
 3. پس از آن، صفحه شروع را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
 2. یافتن کنترل Wsys Safehomepage.com و مشابه نوشته و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
 3. هنگامی که شما انجام این کار, فراموش نکنید که به تغییر صفحه آغاز.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. در اینجا به دنبال کنترل Wsys Safehomepage.com و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 3. پس از آن، تنظیمات صفحه شروع خود را تغییر دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Safehomepage.com

پاسخ دهید