حذف SafePCRepair Toolbar

Toolbar

SafePCRepair Toolbar چیست؟

SafePCRepair Toolbar hijacker مرورگر است که اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم بدون رضایت کاربر می توان اضافه شده است. هنگامی که آن را به کامپیوتر شما می شود، شما اطلاع می دهد که نه تنها یک نوار ابزار جدید اضافه شده، بلکه صفحه اصلی خود را به home.tb.ask.com و پیش فرض موتور جستجو را به search.tb.ask.com تغییر تغییر.

اگر شما با استفاده از وب سایت دومی را جستجو خواهید دید که آن شامل بسیاری از وب سایت تحت حمایت به نتایج جستجوی خود. چه تر است, آن جمع آوری اطلاعات در مورد پرسش های جستجو و وب سایت هایی که بازدید می کنید. بعد این اطلاعات برای نمایش تبلیغات هدفمند و دیگر اهداف مرتبط با بازاریابی می توان.

هدف SafePCRepair Toolbar این است که به ترویج وب سایت های مختلف و افزایش ترافیک خود را. سیستم شما را صدمه, با این حال، بسیاری از تغییرات ناخواسته باعث می شود. این برنامه نیز شما به وب سایت های مخرب که در آن شما دریافت سیستم خود را آلوده هدایت. شما باید برای جلوگیری از گرفتن این برنامه ها و حذف آنها را اگر شما در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما را شناسایی است.

چگونه برای حذف SafePCRepair Toolbar

SafePCRepair Toolbar به کامپیوتر با برنامه های رایگان از اینترنت نصب شده است. جلوگیری از دانلود آن باید توجه بیشتری به نصب و راه اندازی برنامه های کاربردی رایگان و رد دانلود هیچ گونه ابزار اضافی است که برای شما آشنا نیست. برای حذف SafePCRepair Toolbar رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. SafePCRepair Toolbar را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از SafePCRepair Toolbar برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف SafePCRepair Toolbar

پاسخ دهید