حذف Safesear.ch

Browser Hijacker

Safesear.ch چیست؟

اگر شما مایل به مرور صفحات وب بدون مواجهه با هر گونه خطرات جدی ما توصیه به اجتناب از Safesear.ch. حتی اگر این موتور جستجوی خاص در طبقه بندی شده است به عنوان مخرب، محققان جاسوس ما قویا توصیه که شما این چند دلیل مختلف استفاده نمی کنند. مهم ترین دلیل که چرا شما باید جایگزین موتور جستجو است که آن با هیچ نتیجه جستجو معتبر ارائه نمی. اگر شما در یک کلمه کلیدی را تایپ و کلیک بر روی آیکون جستجو شما خواهد شد شود ارائه با صفحه google.com/search و طوری عمل Safesear.ch به عنوان میانجی که مشکوک برای یک موتور جستجو است. لطفا ادامه مطلب برای یادگیری بیشتر در مورد چرا شما باید Safesear.ch را از سیستم حذف. دانلود ابزار حذفبرای حذف Safesear.ch

اگر شما تصادفی در موتور جستجو فرود آمد شما به سادگی از آن کلیک کنید و استفاده از یک منظم فقط به دلیل Safesear.ch به واقع پیدا کردن اطلاعات می آید بی ارزش است. اگر شما را کشف کرده اند که این موتور جستجو خود را مرورگر موزیلا فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و یا گوگل کروم منظم جایگزین است با این حال، شما باید Safesear.ch بدون شک هر حذف. که رایانه شما خراب شده است توسط مرورگر hijacker مشکوک هستید؟ در این حالت سیستم شخصی خود را با مختلف تهدیدات دیگر نیز آلوده می تواند. اگر همه نرم افزارهای مخرب موجود حذف نیازی به گفتن نیست، به زودی به اندازه کافی شما کنترل سیستم از مجموع دست می تواند.

remove safesear.ch حذف Safesear.ch

چگونه برای حذف Safesear.ch

اگر شما متوجه آن تاییدیه شما بلافاصله باید ویروس Safesear.ch را از مرورگر خود را حذف. رفتن به کنترل پنل -> لیست برنامه ها اضافه و حذف و پاک آن را از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری و یا تنظیم مجدد تنظیمات کاوشگر بازگشت با hijacker، نصب شده است. همانطور که آن برنامه ها کاملا به خوبی مشخص با Spyhunter اسکن.

شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر شما نمی بینم Safesear.ch ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند. شما باید انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید: در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهندگان جستجو، را انتخاب کنید در IE7 کليک تغییر پیش فرض جستجو.
 3. Safesear.ch را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–>موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی صفحه خالی باز (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید