Safesearch.net حذف

Browser Hijacker

Safesearch.net – چگونه برای حذف مرورگر ریدایرکت به این وب سایت?

Safesearch.net وب سایت است که ایجاد شده توسط AVSoftware LLC و تبلیغ می شود با استفاده از پسوند مرورگر نام جستجوی ایمن است. این افزودنی مرورگر سازگار با Internet Explorer, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است. سازندگان این سایت ادعا می کند که آنها ایجاد کرده اند موتور جستجوی منحصر به فرد است که فیلتر وب سایت های مخرب است که کامپیوتر ممکن است آسیب برساند. در حالی که چنین ابتکار ممکن است بسیار مفید به نظر می رسد پایین سمت Safesearch.net وجود دارد – سازندگان این وب سایت با استفاده از روش ارتقاء فریبنده به ترویج وب سایت خود را. بسیاری از کاربران که آنها دریافت به Safesearch.net هدایت گزارش بدون رضایت خود را – اگر نوار ابزار جستجوی ایمن بود بر روی کامپیوتر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت نصب چنین وضعیت ممکن است رخ دهد. بسیاری از محبوب دانلود توسعه وب سایت ها و نرم افزار رایگان دهندگان دریافت رایگان و برنامه های رایگان با چنین افزونه مرورگر ناخواسته بصورت پول در اوردن ترافیک وب خود ورودی خود را بسته بندی هستند. کاربران اینترنت در اجتناب از نوار ابزار مرورگر ناخواسته چنین با disallowing نصب نرم افزار اضافی از مراحل نصب نرم افزار، هنگام نصب نرم افزار رایگان از نزدیک بررسی هر نصب گام و انتخاب کردن نرم افزار اضافی و پیشنهادات خود را به تغییر خود را اینترنت مرورگر صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو می تواند. توجه که موتور جستجو Safesearch.net ارائه نمی کند هر گونه ارزش واقعی به کاربران اینترنت و تغییر مسیر به این وب سایت می شود برای مقاصد کسب درآمد (کلیک کردن بر روی نتایج جستجو تحت حمایت در این موتور جستجو توصیه نمی شود – این امر ممکن است منجر به نصب نرم افزار اضافی ناخواسته).

خواص جستجوی ایمن : • دهد آگهی های تجاری می • پنهان از • کاربر ماند مقیم در پس زمینه Safesearch.net است نه مربوط به تروجان یا ویروس عفونت – تغییر مسیر به این وب سایت توسط نوار ابزار مرورگر ناخواسته است که همراه با نرم افزار رایگان نصب می شود ایجاد می شود از اینترنت دریافت شده. کاربران اینترنت دانلود نرم افزار رایگان از اینترنت، بسیاری از وب سایت دانلود نصب خاموش استفاده و حتی امید بستن از نرم افزار اضافی ناخواسته همیشه حداقل تضمین های دادرسی که آن نصب نمی خواهد نمی باید بسیار محتاط باشند. مطمئن باشید به دانلود نرم افزار تنها از منابع مشروع. اگر شما می خواهید برای از بین بردن تغییر مسیر به safeseach.net و حذف نوار ابزار جستجوی ایمن ناخواسته استفاده از دستورالعمل حذف ارائه شده.

Safesearch.net تغییر مسیر (نوار ابزار جستجوی ایمن) حذف:

کاربران ویندوز 7: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه سمت چپ پایین از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک بر روی “برنامه ها و ویژگی های”. برای “جستجوی ایمن” را انتخاب کنید این مطلب را نگاه کنید و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. نگاه برای “جستجوی ایمن” انتخاب آن و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب جستجوی ایمن نوار ابزار است که باعث تغییر مسیر به Safesearch.net اسکن رایانه شما را برای هر گونه قطعات ناخواسته چپ. برای استفاده از کامپیوتر شما اسکن anti-spyware software توصیه می شود. حذف همه ورودی که تشخیص این برنامه حاصل کنید که کامپیوتر خود را پاک از هر گونه نرم افزارهای جاسوسی ممکن است و عفونت های مخرب است.

Safesearch.net تغییر مسیر (نوار ابزار جستجوی ایمن) حذف از مرورگرهای:

حذف تغییر مسیر Safesearch.net از اینترنت اکسپلورر: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. دنبال AVSoftware EOOD مطالب مرتبط (نوار ابزار جستجوی ایمن، جستجوی ایمن) و آنها را غیرفعال کنید. برای تغییر صفحه اصلی خود را از Safesearch.net به دلخواه شما: “ابزار” (یا کلیک روی نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز شده حذف Safesearch.net و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر بار که شما برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر وارد کنید.

Safesearch.net تغییر مسیر را از Google Chrome حذف کنید: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  تعیین محل “جستجوی ایمن”، آن را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند. برای تغییر صفحه اصلی خود را از Safesearch.net را به شما ترجیح داده–کلیک کنید روی نماد آچار (میله)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید، شناور موس خود را بیش از Safesearch.net و کلیک روی نماد x. هم اکنون می توانید از وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

Safesearch.net تغییر مسیر از فایرفاکس حذف: کلیک کنید “فایرفاکس” (در سمت چپ بالای پنجره اصلی)، “افزودنی” را انتخاب کنید. بر روی “ضمیمهها” و “جستجوی ایمن” را حذف کنید. برای تنظیم مجدد کلیک کنید صفحه اصلی خود را “ابزار”، سپس “گزینه ها” را انتخاب کنید در پنجره باز شده حذف Safesearch.net و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Safesearch.net حذف

Incoming search terms:

One thought on “Safesearch.net حذف

پاسخ دهید