حذف SaltarSmart

دسته‌بندی نشده

SaltarSmart چیست؟

SaltarSmart برنامه سخت است که مسئول نمایش تن تبلیغات شامل تخفیف و یا کوپن است. دنبال برنامه به جمع آوری پیشرو فروش به وب سایت های مختلف با نمایش آگهی های مختلف با لینک به وب سایت های تجاری است. پیام توسط SaltarSmart شبیه تبلیغات تصادفی برای برخی محصولات ارائه تخفیف و قیمت های بهتر. آنها عمدتا در وب سایت های خرید برای اطمینان مردم به یک آنها را کلیک کنید ظاهر شود. اگر شما را در هر گونه تبلیغات توسط SaltarSmart کلیک کنید، شما بلافاصله هدایت می شوید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaltarSmart

چگونه کار می کند SaltarSmart؟

اگر چه یک ویروس نیست برنامه شدت اختلال فعالیت های کاربران است. علاوه بر این، آن نیشکر reroute شما را به وب سایت های حاوی تهدیدات مخرب. چه بیشتر، SaltarSmart آهنگ اطلاعات در مورد آنچه شما بر روی اینترنت انجام می دهند و ارسال آن به سرور از راه دور. حتی می تواند دسترسی به logins و کلمه عبور، که در واقع نقض حریم خصوصی و امنیت شما را داشته باشد.

شما می توانید از نصب SaltarSmart. همانطور که این برنامه با نرم افزار های رایگان مختلف همراه، همه شما باید انجام دهید است مراحل نصب این برنامه ها را بررسی کنید و اجازه به نصب هر برنامه ناشناخته را نمی دهد. این یک راه آسان برای جلوگیری از بسیاری از برنامه های ناخواسته را به کامپیوتر شما نصب است.

چگونه برای حذف SaltarSmart

به محض این که پیام های خود را در مرورگر خود را تشخیص می دهد SaltarSmart خلاص شدن از شر. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. SaltarSmart را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از SaltarSmart برداشته است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaltarSmart

پاسخ دهید