حذف SASA Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف SASA Ads

SASA Ads به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را هنگامی که کامپیوتر شما آلوده می شود با نرم افزار پشتیبانی از آگهی. SASA برنامه سخت است که مرورگر شما پر از داده های تجاری غیر ضروری است. همه مرورگرهای محبوب موزیلا Firefox Google Chrome و Internet Explorer را تحت تاثیر قرار. متاسفانه، این بدان معنی است که شما برای جلوگیری از آن یک بار آن را وارد سیستم شما قادر خواهد بود.

SASA به احتمال زیاد همراه با دیگر نرم افزار رایگان توزیع می شود. نرم افزار رایگان و شاخه برنامه های کاربردی اغلب با برنامه های اضافی است که به ندرت خوب آمده است. اگر مایلید به از بین بردن SASA Ads از مرورگر شما و رفتن به طور منظم گشت و گذار آنلاین شما نیاز به حذف SASA از کامپیوتر شما.

SASA Ads حذف SASA Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف SASA Ads

SASA چگونه کار می کند؟

SASA درست مثل هر برنامه دیگری را پشتیبانی می کند. آن وارد سیستم شما و شروع نمایش آگهی در صفحه نمایش خود را است. تبلیغات ممکن است برچسب «طراحی شده توسط SASA”، «SASA Ads”، «آورده توسط SASA» و مشابه. آگهی ها و پنجره های بازشو، لینک زیر خط دار و آگهی های تصویری را را ببینید. تبلیغات محصولات و خدمات مختلف حمایت می کنند. به خاطر که شما به تبلیغات جعلی نیز ممکن است در معرض باشید. پیشنهادات مختلف برای نصب نرم افزار و یا به روز رسانی خود اعتماد ندارند. به جای ارائه برنامه شما یک نرم افزار ناخواسته اگر نه چیزی بدتر نصب ممکن است. نیاز به ایجاد اطمینان حاصل کنید که شما اتفاق نمی افتد به خلاص شدن از شر SASA Ads.

مهم است بدانید که چگونه برای جلوگیری از adware در آینده است. می رسد نرم افزار با نرم افزار شخص ثالث رایگان آن در حال حاضر ذکر شده. در طول نصب این نرم افزار شما نیاز به حالت پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به عدم انتخاب برنامه های ناخواسته که شما به احتمال زیاد رفتن به اضافه کردن با نرم افزار رایگان ارائه می گردد. توسط کاهش اختیاری ارائه می دهد شما را مطمئن است که تنها برنامه ای است که شما نیاز دارید و نه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر هواپیماربایان گیر را نصب کنید.

چگونه به حذف SASA Ads

بسیار آسان برای از بین بردن SASA Ads از مرورگر خود است. همه شما باید انجام دهید است SASA از رایانه خود حذف. این می تواند با دسترسی به کنترل پنل انجام می شود. دستورالعمل های کامل در زیر ارائه شده است. اگر با این حال، شما می خواهید یک راه حل قابل اعتماد تر شما با حذف خودکار عوض باید بروید. دانلود و نصب برنامه ضد تروجان و اجازه دهید آن را اسکن کامپیوتر شما. این شناسایی تمام برنامه های ناخواسته و SASA Ads همراه با آنها را حذف کنید. یکی دیگر از استفاده از حذف SASA Ads خودکار است که ضد بدافزارها حفاظت رایانه شما از مسائل مشابه در آینده خواهد شد.

SASA Ads به خاتمه دستی

پاک کردن SASA Ads از ویندوز ایکس پی

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • کلیک کنید در افزودن یا حذف برنامه ها
 • SASA را انتخاب کنید و حذف را انتخاب کنید

حذف SASA Ads از ویندوز 7 و ویستا

 • باز کردن شروع منو و در صفحه کنترل، کلیک کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • در SASA راست کلیک کنید و حذف را کلیک کنید

حذف SASA Ads از ویندوز 8

 • حرکت مکان نما به سمت راست پایین
 • روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • SASA دوبار کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف SASA Ads

پاسخ دهید