حذف Save As Deal Finder

Browser Hijacker

“Save As Deal Finder” یا “ClickToSave معامله یاب” سخت است که باعث پاپ آپ به نظر می رسد زمانی که معلق در هوا بر روی عکس و یا متن هنگامی که خرید بر روی خط، به عنوان مثال، آمازون و Ebay و Etsy و دیگر سایت های بازدید. غیرفعال کردن این مسئله حل نمی کند. برخی از کاربران کامپیوتر می گویند که حذف نصب و نصب مجدد مرورگر اینترنت نیز کمک کند. “Save As Deal Finder” در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم دیده می شود. از آنجا که این توله سگ – نرم افزار – که بالقوه ناخواسته معمولا برنامه های کامپیوتری امنیت آن به عنوان مخرب شناسایی نیست و تنها چند ابزار امنیتی آن در بانک اطلاعاتی ویروس خود را.

“Save As Deal Finder” به عنوان بسیاری از محصولات دیگر توسعه یافته توسط Superfish، است معمولا توزیع همراه با برنامه های کاربردی شخص ثالث مانند مبدل رایگان فایل های ویدئویی، کدک و مشابه. هنگامی که شما انتخاب می کنید برای نصب نرم افزار رایگان آن را ممکن است اضافی نوار ابزار مرورگر افزودنی و تبلیغ فایرفاکس موجود در برنامه جادویی نصب. این را به عنوان برنامه اختیاری مشخص شده اند اما اگر شما یک جعبه گزینه برای اضافه کردن آنها را، شما نهایت داشتن تغییرات ناخوشایند سیستم.

“Save As Deal Finder” به نمایش پاپ تا تبلیغات، کاهش سرعت عملکرد کامپیوتر و تاییدیه به وب سایت های ناشناخته باعث شناخته شده است. علاوه بر این، برنامه های کاربردی مانند یکی از دومی استفاده تکنیک های مختلف ردیابی برای کاربر کامپیوتر آنلاین نظارت بر رفتار. اطلاعات جمع آوری شده ممکن است مورد استفاده برای اهداف بازاریابی و یا فروخته شده به اشخاص ثالث.

به خصوص اگر شما آن را عمدا نصب بود بسیار برای حذف “Save As Deal Finder”، توصیه می شود. توجه داشته باشید که داشتن آن بر روی کامپیوتر شما شانس گرفتن سیستم شما آلوده به ویروس ها از طریق آگهی های مخرب را افزایش می دهد.

چگونه برای حذف “Save As Deal Finder”

حذف Save As Deal Finder از رایانه

حذف “Save As Deal Finder”. شما باید بروید در کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها لیست جاسازی برنامه کاربردی وجود دارد و آن را حذف کنید. اگر “Save As Deal Finder” مشاهده Spyhunter، استفاده از آن هر توله سگ که لینکها/ذخیره شده تحت نام دیگری شده اند ممکن است تشخیص دهد.

Save As Deal Finder را حذف از مرورگر

برای اینترنت اکسپلورر:

 • -> “مدیریت افزودنی”، رفتن به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9). دنبال کردن “Save As Deal Finder” و غیر فعال کردن این نوشته.
 • رفتن به ابزار–> گزینه های اینترنت. صفحه وب ناخواسته حذف و جایگزینی آن با یکی از مورد علاقه خود را.
 • رفتن به ابزار مدیریت اضافه کردن فایرفاکس -> > ارائه دهندگان جستجو و موتور جستجو های ناخواسته را از لیست حذف.

برای گوگل کروم:

 • با کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به “Save As Deal Finder”، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
 • با کلیک بر روی آیکون سفارشی–> تنظیمات. مجموعه صفحات زیر راه اندازی کلیک کنید. صفحه وب ناخواسته حذف و جایگزینی آن با یکی از مورد علاقه خود را.
 • رفتن به سفارشی کردن آیکون (آچار یا میله 3) -> تنظیمات -> مدیریت -> موتورهای جستجو را انتخاب کنید–> موتور جستجوی جدید را به عنوان پیش فرض یکی کنار موتور جستجو ناخواسته آن را حذف کنید روی X کلیک کنید.

برای موزیلا فایرفاکس:

  • رفتن به “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها”. در صورت مشاهده هر پسوند مربوط به “Save As Deal Finder” آنها را غیرفعال کنید.
  • رفتن به ابزار > گزینه ها (یا فایرفاکس در گزینه بالا سمت چپ کلیک کنید و گوشه ها را کلیک کنید). در زبانه عمومی صفحه وب ناخواسته حذف و جایگزینی آن با صفحه اصلی دلخواه خود.

کلیک کنید

 • در جستجو بزرگ شیشه ای نماد نزدیکی جعبه جستجو، مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید. موتور جستجو ناخواسته رام فهرست ارائه دهندگان جستجو با برجسته انتخاب و روی حذف کلیک حذف کنید.

 

اگر شما کامپیوتر خود را با Spyhunter در مرحله اول را اسکن بود، به انجام کامل اسکن سیستم پس از پایان تمام مراحل توصیه می شود. این اطمینان حاصل شود تمام باقی مانده از “Save As Deal Finder” و هر ویروس است که سیستم شما آلوده ممکن است در حالی که این توله سگ فعال بود برداشته شده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Save As Deal Finder

پاسخ دهید