Save Valet حذف

دسته‌بندی نشده

Save Valet – چگونه برای حذف تبلیغات ناخواسته کوپن?

Save Valet یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط LLC Save Valet و گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس سازگار با اینترنت اکسپلورر می باشد. سازندگان از این افزودنی مرورگر ادعای آن کمک خواهد کرد که صرفه جویی پول و زمان در حالی که خرید آنلاین. کاربران بازديد amazon.com eBay.com و دیگر محبوب وب سایت های خرید آنلاین این پسوند قیمت مقایسه تبلیغات را نمایش می دهد. در حالی که برخی از کاربران کامپیوتر قیمت چنین تبلیغات مقایسه مفید ممکن است، بسیاری از کاربران اینترنتی گزارش کرده اند که Save Valet در مرورگر اینترنت خود را بدون رضايت نصب بود.

چنین تمایلی نصب و راه اندازی توسط نرم افزار رایگان است که همراه با این افزودنی مرورگر ناخواسته باعث شده ممکن است. توجه آن است که عمل بسیار معمول استفاده می شود توسط توسعه دهندگان نرم افزار آزاد و محبوب دانلود وب سایت ها برای برنامه های خود را و یا دریافت با کاوشگر شخص ثالث بصورت پول در اوردن ترافیک وب ورودی بسته نرم افزاری. در حالی که در اکثر موارد رایانه کاربران قادر به نصب نرم افزار اضافی ناخواسته کردن هستند، بسیاری از نصب سرکش است که یا نمی بپرسید اگر یک کاربر کامپیوتر است مایل به نصب نرم افزار اضافی و یا حتی اگر کاربران آن را در فرایند نصب لغو انتخاب آن را به نصب نرم افزار اضافی وجود دارد. با این حال به دلیل روش ارتقاء فریبنده این افزودنی مرورگر باشد می تواند طبقه بندی به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم توجه کنید که Save Valet ویروس های کامپیوتری نیست.

Save Valet مرورگر افزودنی برنامه ناخواسته است – اگر شما احساس می کنید که این افزونه مرورگر نصب شده روی رایانه بدون رضایت شما بود می توانید راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن این افزودنی مرورگر باعث می شود ناخواسته کوپن و مقابله تبلیغات استفاده کنید. توجه کنید که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Save Valet شبیه به خوش شانس پس انداز پس انداز App گونگ قیمت و بسیاری از دیگر برنامه های ناخواسته است. برای محافظت از کامپیوتر شما از جمله افزودنی مرورگر ناخواسته یکی نرم افزارها باید فقط از منابع مشروع، علاوه بر این شما باید همیشه از نزدیک بررسی هر پنجره نصب نرم افزار رایگان و مطمئن باشید به هیچ نرم افزار اضافی به همراه با برنامه است که شما را از اینترنت دانلود کرده نصب نشدن.

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. دنبال کردن “SaveValet فایرفاکس” و “یعنی SaveValet” این نوشته را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.دنبال کردن “SaveValet فایرفاکس” و “یعنی SaveValet” این نوشته را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب Save Valet اسکن رایانه شما برای هر گونه چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود.

Save Valet از اینترنت اکسپلورر حذف:

کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید.  نگاه برای مربوط به Save Valet LLC مدخل (Save Valet) آن را انتخاب کنید و غیر فعال کردن این مطلب.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Save Valet شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Save Valet را از Google Chrome حذف کنید:

روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  مکان یابی: “SaveValet” این مطلب را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند.

Save Valet از موزیلا فایرفاکس حذف:

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. بر روی “ضمیمهها” و “SaveValet” را غیر فعال کنید.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Save Valet شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Save Valet حذف

پاسخ دهید