SaveByClick حذف

دسته‌بندی نشده

“ذخیره با کلیک” است برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که تبلیغات خود را در eBay و آمازون و وب سایت های دیگر که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد.این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت است که توسط “ذخیره توسط کلیک کنید” برای شما آورده. SaveByClick یک سخت بیشتر است که مخفیانه به سیستم میشود و باعث تن تبلیغات نمایش داده شده بر روی کامپیوتر شما است. این اتفاق می افتد در حالی که شما در حال دیدن وب سایت های معمولی. در واقع، شما را جعبه که حاوی کوپن های مختلف را ببینید. هنگامی که شما را بر روی آنها کلیک کنید شما را به وب سایت های مختلف هدایت.این نوع از برنامه ها عمدتا برای خدمات مختلف تبلیغاتی استفاده می شود، با این حال، می تواند همچنین پیگیری سابقه مرور و جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را. به همین دلیل آن را به حذف برنامه های مانند SaveByClick توصیه می شود.

SaveByClick infiltrates همراه با برخی از برنامه های دیگر که شما در حال دانلود توسط خودتان. در واقع، شما به راحتی می تواند این نوع از برنامه ها وارد شدن به کامپیوتر شما، به سادگی با مراقب بودن در طول نصب تمام برنامه های دیگر را جلوگیری از. مطمئن شوید شما هر مرحله از آن را دنبال کنید و لغو انتخاب جعبه است که مورد نصب SaveByClick و یا دیگر برنامه های مشابه. برای برخی از کاربران کامپیوتر این ممکن است یک چیز عادی به نگاه، با این حال، بسیاری از ما هنوز هم فراموش که درباره برنامه های است که می تواند به نرم افزار های دیگر و به این ترتیب ما سیل رایانه های ما با برنامه های ناخواسته همراه.

پس از برنامه دیگری که در نصب آنها همراه بود سخت “ذخیره توسط کلیک کنید” نصب کرده اید savebyclick SaveByClick حذف “ذخیره کلیک” رو بر روی کامپیوتر شما.
وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این “ذخیره کلیک توسط کنید” شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

اگر شما SaveByClick بدون شما intensions شما باید آن را حذف فرم دستگاه شما نصب شده. دکمه شروع را کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید. به دنبال گزینه ای برای اضافه کردن/حذف برنامه ها و به دنبال هر گونه موارد مربوط به SaveByClick. Aditionally، توصیه می کنیم اسکن سیستم شما با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter. این اطمینان خواهد داد که هر تهدید مخرب تک برداشته می شود.

SaveByClick را از ویندوز حذف کنید: روی شروع کلیک کنید.  صفحه کنترل پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. اگر شما ویندوز ایکس پی را اجرا کنید یا حذف برنامه اگر شما ویندوز ویستا/7 در افزودن یا حذف برنامه ها، دوبار کلیک کنید. شناسایی و حذف حذف کنید/تمام موارد که در بالا بردن سوء ظن شما.

اینترنت اکسپلورر: بر روی ابزار (ویندوز XP) و یا آیکون چرخ دنده کلیک کنید.Manage Add-ons.Disable برنامه های مشکوک برگه نوار ابزارها و پسوندها را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس: موزیلا فایرفاکس را باز کنید و Ctrl + Shift + A برای باز کردن Manager.Click افزودنی در پسوند (در سمت راست) را ضربه بزنید.  حذف آیتم های مرتبط با افزودنی مخرب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveByClick حذف

پاسخ دهید