حذف SaveForFun

دسته‌بندی نشده

SaveForFun چیست؟

SaveForFun ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگری است که سعی در ترویج وب سایت های تجاری و برخی از سود از کلیک بر روی لینک های وابسته است. این برنامه به عنوان یک ابزار است که باعث می شود بیشتر سرگرم کننده با کمک به شما برای پول کمتری صرف خرید خود را ارائه شده است. با این حال، آن را به برخی از دیگر اهداف پشت آن که چیزی شبیه به صرفه جویی در پول خود را. SaveForFun هنگامی که کاربر در حال بازدید از وب سایت های خرید واقع تن تبلیغات نمایش. تبلیغات دومی لینک به وب سایت تحت نظر باشد.

اگر سیستم خود را با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده بود، هنگامی که شما ببینید این سایت ها مانند آمازون و eBay، Walmart، اساسا، شما تعداد زیادی تبلیغات متوجه خواهید شد و غیره. تبلیغات شامل کوپن های تخفیف و دیگر ارائه می دهد که بسیاری از کاربران دریافت می توانید علاقه مند در به ویژه اگر آنها مایل به خرید چیزی. به نظر می رسد مانند ایده خوبی برای استفاده از کد تخفیف و یا مشاهده محصولات مشابه مقایسه قیمت. با این حال، کاربران باید بدانید که سازندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم SaveForFun در واقع برای هر کلیک بر روی این لینک گرفتن پرداخت می شود و چون شما انتخاب برای دیدن این تبلیغات چنین بازاریابی بسیار صادق است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveForFun

به عنوان SaveForFun نصب شده به کامپیوتر همراه با برنامه های دیگر شما باید بدانید که چگونه از آن جلوگیری کنیم. که پیچیده نیست. همه شما باید انجام دهید این است که هر بار که شما دانلود نرم افزار، مانند نرم افزار پخش موسیقی, پخش ویدئو, خالق اف و به همین ترتیب باید دقت بیشتری با مراحل نصب. مطمئن شوید شما نصب سفارشی را انتخاب کنید و هر علامت کنار نشانه مورد اضافی بردارید.

این برنامه پشتیبانی از تبلیغات نیز جای مشکوک به یک معنا که ممکن است جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را و سپس اشتراک گذاری آن را با اشخاص ثالث است. نمایش داده حتی اگر ادعا می کند که این اطلاعات ممکن است ناشران برای بهبود خدمات کمک، هنوز هم جای به فاش کردن داده ها از جمله به عنوان وب سایت که شما را به بازدید بیشتر عجیب و غریب است، فعالیت های خود را بر روی آنها و حتی جستجو شد که شما در کادر جستجو وارد کنید. چه تر است, آن شناخته شده است که SaveForFun ممکن است بر روی کامپیوتر شما با برنامه رایگان مختلف مانند پی دی اف ضبط ویدئو streamers ها و مانند آن آمده است; بنابراین، شما باید مراقبت از آنها نیز هست و همیشه نصب سفارشی در آینده می شود قادر به مسدود کردن راه خود را بر روی سیستم خود را انتخاب کنید.

چگونه برای حذف SaveForFun

اگر شما می خواهید برای حفظ کامپیوتر شما محافظت شده, شما می توانید حذف SaveForFun توصیه می شود. اسکن کامل سیستم با Spyhunter و یا دیگر ابزار مشروع است که شما اعتماد را اجرا کنید. آنها این پیام های مزاحم به راحتی حذف خواهد شد. فراموش نکنید که جاسوس یاب خود را ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از تشخیص و حذف از جدید ترین برنامه های ناخواسته.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveForFun

اینترنت اکسپلورر

 1. راه اندازی مرورگر خود را و سپس فشار دادن Alt + T
 2. افزودنی های مدیریت و سپس کلیک بر روی نوار ابزارها و پسوندهارا انتخاب کنید.
 3. انتخاب نرم افزار ناخواسته و سپس کلیک کنید غیرفعال کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. باز خود را مرورگر و سپس Ctrl + Shift + A را همزمان فشار دهید.
 2. برنامه های افزودنی را از منوی سمت چپ انتخاب کنید.
 3. پیدا کردن فرمت است که شما می خواهید برای پاک کردن.
 4. دکمه حذف را انتخاب کنید.

گوگل کروم

 1. راه اندازی مرورگر کروم و Alt + Fرا فشار دهید.
 2. حرکت ابزار و سپس بر روی پسوندکلیک کنید.
 3. شناسایی پسوند مربوط به SaveForFun و سپس سطل زباله دکمهکلیک کنید.
 4. هنگامی که کادر محاوره ای ظاهر می شود، انتخاب کنید و حذف.

پاسخ دهید