حذف SaveitKeep

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف SaveitKeep

SaveitKeep نرم افزار تبلیغاتی مزاحم است. آن می افزاید و گسترش به مرورگر پیش فرض خود مدعی است که می تواند کمک شما در صرفه جویی در پول زمانی که شما آنلاین نشان می دهد. تعداد گسترده ای از شبیه مرورگر فایرفاکس که برای کمک به شما در خرید آنلاین وادار وعده داده وجود دارد، اما مشکل این است که آنها نمی توان اعتماد کرد.

SaveitKeep از کامپیوتر شما لحظه ای شما را متوجه این برنامه بر روی کامپیوتر شما باید حذف کنید. بسیار محتمل است که وجود دارد بیشتر برنامه های تبلیغی بر روی سیستم شما، بنابراین شما باید رایانه خود را با ابزار ضد ویروس مجاز برای دیگر نرم افزار ناخواسته اسکن است.

saveitkeep adware حذف SaveitKeep

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveitKeep

شما حقیقت را بگویید، وجود دارد هیچ چیز تکان دهنده درباره SaveitKeep, زیرا ما می دانیم دقیقا همان جایی که این برنامه می آید از. این نسخه جدید از AllCheapPrice، DownSave و دیگر برنامه های مشابه است. این برنامه ها سخت به خانواده کوپن تعلق دارند. این بدان معنی است که SaveitKeep ایجاد کوپن و تخفیف ارائه می دهد که شما دسترسی به محبوب وب سایت خرید آنلاین. این تصور که آن می تواند ارائه شما با خرید مربوطه ارائه می دهد که می تواند کمک به شما صرف کمتر می دهد. متاسفانه، SaveitKeep شما را با محتوای تبلیغات امن ارائه نمی.

نگرانی اصلی امنیت مربوط به سخت است. از آنجا که این برنامه قادر به تولید محتوای تجاری خود را نمی, آنها را به تکیه بر روی سرویس دهنده سوم حزب تبلیغات است. در نتیجه، SaveitKeep محتوای تجاری است که به آن پنجره های بازشو جاسازی می شود بررسی. بنابراین، هیچ کس می تواند تضمین هنگامی که روی لینک بر روی SaveitKeep تبلیغات کلیک می کنید که شما در وب سایت امن زمین خواهد شد. چه تر است, این برنامه سخت بهترین آن پس از آن شما کاوشهای پیگیری خواهد شد شما را با محتوای مربوطه ارائه سعی خواهد کرد. اگر چه این کار غیرقانونی نیست، همچنین رایانه جدی و مشکلات امنیتی خصوصی شود می تواند.

یکی از ویژگی های SaveitKeep عجیب و غریب ترین است که این برنامه می توانید نام آن را تصادفی. همین امر به برنامه های کاربردی دیگر از همین گروه. به این معنی که پس از نصب SaveitKeep تحت نام های مختلف در رایانه های مختلف ممکن است نصب باشد. هنوز هم همان برنامه این امر، اما برخی از حروف در نام خود را به طور تصادفی، برای مثال SavEitKEEep SAAVEiteePP SaveitKeep و غيره با حروف بزرگ ممکن است.

بهترین راه برای مقابله با SaveitKeep برای جلوگیری از نصب آن است. این نرم افزار معمولا پشت پنجره های بازشو جعلی در وب سایت های تجاری تصادفی پنهان می کند. پنجره های پرشی این کاربران برای بازیکنان رسانه خود را ادوبی فلش یا افزونه های جاوا به روز رسانی ارائه می دهد. از آنجا که شما ممکن است در نهایت نصب سخت با این حال، شما هرگز به روز رسانی از منابع ناشناخته باید دانلود کنید.

چگونه به حذف SaveitKeep

برای حذف SaveitKeep از کامپیوتر شما, شما نیاز به برنامه از طریق کنترل پنل حذف. آن به صورت خودکار باید پسوند از مرورگر خود حذف کنید. با این حال، پس از دستي شما باید برای اجرای یک اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter به بررسی کنید که آیا فایل های ناخواسته و برنامه ها برای همیشه حذف می شوند.

چگونه به خاتمه SaveitKeep

ویندوز 8

  • حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
  • تنظیمات روی نوار جذابیت و کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را باز کنید و حذف SaveitKeep.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
  • به حذف یک برنامه و حذف SaveitKeep.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن شروع منو و تنظیمات را کلیک کنید.
  • به کنترل پنل بروید و انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
  • حذف SaveitKeep.

شما همچنین می توانید استفاده از مجموعه ای دیگر از دستورالعمل های زیر این مقاله. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوالی دارید و بیشتر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveitKeep

پاسخ دهید