حذف SAveLots

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف SAveLots

SAveLots یک افزونه مرورگر منظم است که می تواند بر روی Internet Explorer و Google Chrome یا موزیلا Firefox مرورگر نصب شده نیست. این برنامه پشتیبانی از تبلیغات است که می تواند فعالیت های مجازی خود را پیگیری و استفاده از اطلاعات به دست آمده برای ارائه بیشتر ارائه می دهد فریبنده و تبلیغات است. حتی اگر این برنامه در جذاب به نظر می رسد ممکن است اول، دیر یا زود شما نیاز به حذف SAveLots برای اطمینان از امنیت مجازی.

به عنوان مخرب محققان کشف کرده اند حذف برنامه مشکوک حرکت درست است و شما از آن حق دور خلاص باید. مقاله می رود به جزئیات چرا برنامه غیر قابل اعتماد است و چه موانع حذف شما ممکن است روبرو هستند.

savelots حذف SAveLots

دانلود ابزار حذفبرای حذف SAveLots

اگر شما کاملا مطمئن است که SAveLots در حال اجرا بر روی کامپیوتر، ممکن است که شما نرم افزار با نام مختلف مانند SaeveeLots، SaVeeLots و یا SSAveLots تشخیص است. این نام به اشتباه کاربران کامپیوتر و نرم افزار مخرب معتبر حذف تصادفی هستند. متاسفانه وب اگر آب گرفتگی با برنامه های به طور یکسان از جمله SaveNewAppz AllTubeNoAds و DiscountLocator. چه جای تعجب است که بسیاری از این برنامه با کمک DomaIQ نصب توزیع شده. شما نیاز به هر نرم افزار مرتبط فوق العاده غیر قابل اعتماد هستند زیرا به آنها را حذف کنید. همانطور که ما محققان کشف کرده اند پس از آن روشن است که آنها را غیر قابل اعتماد هستند نصب این پشت ساختگی جاوا به روز رسانی و رسانه های پلیر نصب، پنهان کردن. متاسفانه، سازندگان سخت استفاده از این ترفند فریبکارانه زیرا آنها هیچ راه دیگری برای ترویج نرم افزار. توجه داشته باشید که SAveLots.net نصب کار هم فراهم نیست.

چگونه به حذف SAveLots

حذف SAveLots اسرع وقت است تا اطمینان حاصل شود که این نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات شما را ارائه می دهد اعتماد ساختگی و معاملات فریب نمی. حتی اگر فرمت ممکن است مفید و بی ضرر را ببینید, شما نیاز به یاد داشته باشید که آن احزاب سوم بیشتر از شما عمل می کند و بنابراین اعتماد ارائه خدمات حتی ممکن است خطرناک باشد. در بدترین سناریو مورد ارائه می دهد تولید ممکن است منجر به نصب بدافزار خطرناک و پس SAveLots حذف نه برای لحظه ای دیگر موکول شود باید. راهنماهای زیر استفاده کنید و قطعات باقی مانده حذف کنید. حذف خودکار نرم افزارهای مخرب نرم افزار متناسب با بهترین راه حل برای این کار است.

SAveLots را از کامپیوتر حذف کنید

حذف از ویندوز ایکس پی:

  • حرکت به نوار وظیفه، شروع و سپس کنترل پنل کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و حرکت به تغییر یا حذف برنامه ها.
  • حذف برنامه نامطلوب و خلاص شدن از شر از سایر نرم افزارهای نا آشنا.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  • باز کردن منوی شروع از نوار وظیفه و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • برنامه حذف و یکی می خواهید حذف راست حرکت می کند.
  • عزل را انتخاب کنید و همان مراحل با دیگر برنامه های نامطلوب را انجام دهید.

از ویندوز 8 حذف کنید:

  • کلید ویندوز برای دسترسی به منوی مترو UI ضربه بزنید و برای باز کردن یک پنجره راست کلیک کنید.
  • تمام برنامه های را انتخاب کنید و در منوی نرم افزار کنترل پنل کلیک کنید.
  • حذف یک برنامه کلیک کنید، پیدا کردن یکی از شما مایل به حذف راست کلیک کنید و آن را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SAveLots

پاسخ دهید