حذف SaveOn Virus

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف SaveOn

SaveOn (همچنین به عنوان ذخیره) است بسیار تردید پلاگین، که بسیاری از فعالیت های ناخواسته در کامپیوتر شما ممکن است آغاز درست پس از نصب آن وجود دارد. این آگهی پشتیبانی افزونه معمولا به عنوان نوع سخت برنامه برچسب. زیرا ممکن است مسیر مردم عادات مرور و استفاده از این اطلاعات برای تبلیغات هدفمند است. در واقع چون این برنامه است که اغلب به عنوان یک ابزار مفید ترویج برداشت اول SaveOn افزونه ممکن است فریب است. رسمی آن باید کوپن، آگهی در مورد تخفیف و معاملات مشابه نمایش دهد. هر چند که برای تلفن های بزرگ، شما هنوز هم بسیار با احتیاط با صرفه جویی در باید. یکی از اشکالات عمده است که این برنامه دست به دست می آید با تبلیغات و لینک حمایت مالی.

آن حتی ممکن است شما را به شرکت در مسابقه آنلاین برای برنده شدن جوایز بزرگ و سعی کنید به گرفتن اطلاعات شخصی خود را در این راه پیشنهاد. لطفا برای جلوگیری از چنین مسابقات و SaveOn Virus. سریع که ممکن است باید از SaveOn حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveOn Virus

چگونه SaveOn می ربودن به کامپیوتر من?

دو راه اصلی چگونه SaveOn می تواند به رایانه شما اضافه وجود دارد. راه اول بسیار ساده است: شما می توانید این برنامه را به طور مستقیم از سایت رسمی خود فکر که آن را به شما صرفه جویی در پول کمک کند دانلود. مهم نیست که چقدر خوب این برای تلفن های موبایل، ما نصب این افزونه تردید توصیه نمی. دیگر چگونه شما می توانید صرفه جویی در ویروس نصب بسته بندی نامیده می شود. این روش بسیار فریبنده است زیرا آن را در برنامه های کاربردی دیگر متکی است. لطفا بسیار مراقب باشید زیرا برنامه های رایگان است که اغلب با پیوست ها ناخواسته مانند SaveOn پر شده است که دانلود برنامه های رایگان تردید از منابع نامعلوم باشد. این است که هنگامی که شما از نصب یک برنامه ناشناخته، چرا شما روش پیشرفته یا سفارشی نصب باید انتخاب کنید. با انتخاب یکی از این گزینه های نصب شما این فرصت را به تمامی مراحل را دنبال کنید و از هر ناخواسته برنامه ها/پلاگین-فهم/الحاقات/اضافه کردن-فایرفاکس را داشته باشد. اگر شما از نصب برنامه مشکوک, دوم, مراحل نصب با کلیک کردن دکمه بعدی تمام وقت با عجله.

چگونه برای حذف SaveOn pop-up

اگر شما در حال تجربه تغییر مسیر SaveOn و مرورگر خود اقدام بسیار عجیب است، شما باید بررسی کنید چون ممکن است آن را برای این برنامه به سیستم بدون نیاز به تایید شما اضافه شده است. که شما باید این مراحل را دنبال کنید:

حذف نرم افزار، که مربوط به SaveOn:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
  هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برای برنامه های کاربردی به تازگی نصب شده/نا آشنا، صرفه جویی در و مشابه نوشته ناشناخته نگاه کنید.
  “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

SaveOn از مرورگرهای حذف:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که سیستم شما رایگان فایل های مخرب و پوشه ها است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SaveOn Virus

پاسخ دهید