Savings Addon حذف

Browser Hijacker

Savings Addon چیست؟

Savings Addon توسط 215 برنامه نصب یک افزونه مرورگر وب است که کوپن تخفیف و تبلیغات دیگر نشان می دهد که کاربران مختلف ملاقات آنلاین سایت خرید. هنگامی که یک کاربر آنلاین سایت خرید بازديد و برنامه دارای یک رابطه وابسته به تجربه با یک تاجر مشابه آن کاربر که دیگر معاملات قیمت وجود داشته باشد یا نشان می دهد در بسیاری از موارد فقط آگهی هشدار خواهد شد. آن تزریق تبلیغات و کدهای وابسته در لینک محصول به طور مستقیم توسط ویرایش محتوای متنی صفحات وب. علاوه بر این، آن برای نشان دادن عدم تعبیه آگهي که غیر-نرم افزار ساخت این اسپای برنامه نسبت به حال دیده شده است. این نرم افزار توسط مختلف ضد برنامه های مخرب که به طور معمول پرچم آن را به عنوان سخت یا برنامه ناخواسته بالقوه شناسایی شده است.

چرا من باید Savings Addon را حذف کنید؟

“Savings Addon” سخت برنامه ارائه کوپن، تبلیغات و حمایت ها از طریق جعبه پاپ آپ در Ebay آمازون خارج شده و دیگر نشان می دهد که وب سایت هایی که بازدید می خرید.
این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده SavingsAddon.

SavingsAddon Removal Savings Addon حذف

Savings Addon فرمت برای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما در نصب برنامه های رایگان دیگر است. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها همچنین Savings Addon نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که به بسته نرم افزاری Savings Addon شناخته شده عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.Once نصب، هر زمان که شما Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر گونه دیگر فهرست سایت های مشابه، Savings Addon را نشان می دهد در قسمت بالای سمت راست مرورگر خود کادر مربوط به پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Savings Addon این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست نرم افزار آشنا, به خصوص اختیاری است که هرگز به شما دانلود و نصب در وهله اول می خواستم. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

خودکار Savings Addon ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Addon

Savings Addon سخت کتابچه راهنمای دستورالعمل حذف

پاک Savings Addon از رایانه

Savings Addon یک برنامه بر روی کامپیوتر شما نصب شده است (Savings Addon توسط 215 apps) است که ما نیاز به حذف. برای Savings Addon از رایانه خود حذف، دکمه شروع را کلیک کنید و سپس صفحه کنترل را انتخاب کنید و روی لغو نصب برنامه. اگر شما یک کاربر ویندوز 8, شما می توانید در گوشه پایین سمت چپ داغ (که قبلا به عنوان دکمه شروع شناخته شده) راست کلیک کنید و کنترل پنل از پاک وجود دارد، و سپس انتخاب برنامه را انتخاب کنید.

Savings Addon را از رایانه خود حذف و جستجو.

لطفا به خاطر داشته باشید که در برخی از رایانه یا گم شده، جستجو برای هر برنامه 215 برنامه ها یا برنامه های نوآورانه را توسعه داده و آن را از رایانه خود پاک کنید. چون Savings Addon نصب شده است با سایر برنامه های اضافی، ما توصیه می کنیم که شما جستجو و حذف هر برنامه دیگر ناخواسته و یا ناشناخته از کامپیوتر شما.

آسیب Savings Addon باقی مانده حذف از کاوشگر

حذف پسوند “Savings Addon” از اینترنت اکسپلورر

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر، سپس کلیک بر روی آیکون چرخ دنده ( ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالای صفحه (سمت راست) سپس افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.
  • انتخاب از نوار ابزارها و پسوندها زبانه های Savings Addon پلاگین و کلیک بر روی غیر فعال کردن.

حذف “Savings Addon” فرمت از موزیلا فایرفاکس

  • در بالای پنجره فایرفاکس، کلیک بر روی دکمه فایرفاکس سپس افزودنی های را انتخاب کنید.
  • زبانه پسوند را انتخاب کنید و سپس حذف Savings Addon فرمت از موزیلا فایرفاکس.

پسوند “Savings Addon” حذف از Chrome گوگل

  • کروم منوی دکمه در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید، ابزار را انتخاب کنید و سپس بر روی پسوندهای .
  • در سربرگ الحاقات Savings Addon حذف پسوند با کلیک کردن روی سطل آشغال در کنار این افزونه.

لطفا به خاطر داشته باشید اگر شما می توانید Savings Addon را در فهرست خود را پیدا کنید و سپس با دقت نگاه کنید برای هر پسوند دیگر ناخواسته و ناشناخته و حذف آن از مرورگر خود در برخی رایانه ها، این افزودنی مرورگر نام دیگری که ممکن است نگه دارید.

پاسخ دهید