حذف Savings App

دسته‌بندی نشده

Savings App – چگونه برای حذف این سخت است؟

Savings App است یک مرورگر است افزودنی کوپن تبلیغات نشان می دهد که هنگامی که کاربران کامپیوتر آنلاین خرید وب سایت های بازدید، این پسوند مرورگر در توسعه یافته توسط 215 برنامه (برنامه های عالی) و آن از صفحه اصلی آن را دریافت می شود و یا ممکن است نصب آن بر روی کاربران کامپیوتر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده. توجه کنید در حالی که این مرورگر پلاگین نیست ویروس یا تروجان است که آن به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم – هنگامی که نصب Savings App در کامپیوتر کاربر آن را می توان طبقه بندی ربودن یک اینترنت مرورگرها (گوگل کروم اینترنت اکسپلورر موزیلا فایرفاکس) و تبلیغات فریبنده (تبلیغات نه با این سایت) نمایش داده خواهد شد و پنجره های بازشو آگهی کوپن هر زمان که کاربر آنلاین وب سایت های خرید بازديد تولید کند.

savings app حذف Savings App savings app1 حذف Savings App

بسیاری از کاربران گزارش که با این حال آنها را ببینید این ضمیمه تبلیغات آنها Savings App، نصب – چنین وضعیت ممکن است رخ دهد هنگامی که Savings App یکی نصب شده بر روی اینترنت است مرورگر همراه با نرم افزار رایگان. توجه کنید که بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار آزاد برنامه های خود را با چنین ناخواسته مرورگر فایرفاکس رایگان نرم افزار خود را بصورت پول در اوردن بسته بندی هستند. دیگر منبع مشترک ناخواسته مرورگر فایرفاکس است دانلود وب سایت ها – مه از آنها با استفاده از مشتریان دانلود است که برای نصب نرم افزار اضافی بر روی رایانه کاربر.

هنگامی که شما آن را بر روی دستگاه شما شناسایی Savings App را از سیستم خود حذف کنید. برای هر مورد مربوط به این نرم افزار در کنترل پنل و حذف بررسی آنها دستگاه شما فرم. اگر ظاهر کوپن بر روی کامپیوتر شما هنوز هم متوقف نمی شود، ما بسیار توصیه اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Savings App

پاسخ دهید