Savings Explorer حذف

Browser Hijacker

Savings Explorer چیست؟

Savings Explorer یکی از برنامه های بیشتر ناخواسته است که می شود به رایانه های همراه با دیگر نرم افزار است. این سخت است که باعث می شود تن تبلیغات نمایش داده شده در وب سایت ها در حالی که شما در حال دیدن سایت اینترنت است. هنگامی که شما ببینید وب سایت محبوب خرید، مانند وال مارت، eBay، آمازون ها و چند نفر دیگر عمدتا شما این تبلیغات متوجه خواهید شد. هدف از این تبلیغات برای ترویج محصولات و خدمات که در واقع می تواند مفید باشد مختلف است. با این حال، راه Savings Explorer سیستم شما می رسد و این واقعیت است که آن را با استفاده از این روش آزار دهنده نمایش آگهی در حالی که شما در حال انجام فعالیت های عادی بر روی سیستم شما آن نرم افزار ناخواسته را می سازد.

“Savings Explorer” تبلیغات بازشو در مرورگر وب شما نمایش داده می. اکثر کاربران کامپیوتر درک که تبلیغ با وب سایت می آید. در واقع، مرورگر شما توسط سخت تحت تاثیر قرار است. این دلیل که چرا شما تبلیغات Savings Explorer مرور سایت های خرید آنلاین می بینند است. آگهی های صادر شده توسط سخت حاوی بالقوه صرفه جویی عظیمی به محصول که در مورد علاقه خود را. این برنامه برای نشان دادن تبلیغات مرتبط با توجه به ظرفیت های نظارت خود مدیریت می کند. این پرونده که شما بازدید وب سایت جستجو کلمات و عبارات و داده های دیگر.

چگونه من Savings Explorer کردم؟

Savings Explorer به مرورگر به عنوان افزودنی یا پلاگین یکپارچه است. در اکثر موارد، کاربران از آن به برنامه های دیگر بسته بندی شده، آگاه است. شما می توانید نرم افزار را از وب سایت های به اشتراک گذاری فایل سرور و اعزام از طریق ایمیل لینک دانلود. یک بار Savings Explorer است نصب شده, شما تغییرات به مرورگر متوجه نمی ممکن است. به نظر رسد تنها وقتی که متوجه آن که شما خرید آنلاین و یا جستجوی محصولات.

اگر چه وجود دارد خطر که ممکن است یک لینک است که شما می توانید وب سایت های مخرب نقطه تحویل آن سخت مضر نیست. نویسنده مخرب با استفاده از هر جنبه تبلیغاتی طرح به استقرار ویروس و گسترش آن به سرعت. اگر شما حضور Savings Explorer، و می خواستم برای حذف آن از رایانه، لطفا راهنمای را در این صفحه ببینید. حذف روش می تواند کمک به شما خلاص شدن از شر افزونه های ناخواسته و به عنوان برنامه ای است که با آن می آید.

Savings Explorer نصب به اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر خود را. برای جلوگیری از نصب برنامه ها، باید خیلی مراقب باشید در هنگام دانلود هر چیزی از اینترنت است. شما باید در هر مرحله از نصب مراقب باشید و همیشه انتخاب نصب سفارشی بنابراین شما می تواند کنترل چه اجزایی رسیدن به سیستم شما توصیه می شود.

savings explorer Savings Explorer حذف

“Savings Explorer” حذف

Savings Explorer نه تنها مزاحم به عنوان آن را مصرف زمان خود را و شما فراهم می کند اطلاعات همیشه نیست که نیاز است. این برنامه همچنین می توانید فعالیت مرورگر و بررسی وب سایت ها که شما بیشتر بازدید نماید. بعد آن با استفاده از این اطلاعات برای ترویج محصولات مختلف، خدمات و بازاریابی برای دیگر مرتبط با اهداف. اگر شما آن را توسط خودتان نصب نشده شما باید Savings Explorer از رایانه خود حذف کنید. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف هر گونه قطعات Savings Explorer از آنجا. سپس اسکن خود را با استفاده از کامپیوتر و برنامه های آنتی ویروس، برای مثال، Spyhunter که تمام برنامه های ناخواسته را به طور خودکار حذف خواهد شد مطمئن شوید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Explorer حذف

پاسخ دهید