حذف Savings Hunter

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Savings Hunter

Savings Hunter برنامه پشتیبانی از آگهی است که ما توصیه نمی با استفاده از است. اگر چه توسعه دهندگان آن این برنامه به عنوان یاور خرید است که صفحه نمایش باید کوپن و تخفیف ترویج، ما بسیار که شک است. در واقع، ما موفق به یافتن اطلاعاتی جنجال برانگیز درباره Savings Hunter در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی خود: “پلاگین (Savings Hunter) در حال حاضر چند نوع اساسی از تبلیغات را نمایش می دهد: (1) حمایت ها (2) سنتی نمایش تبلیغات، تبلیغات بنر”پاپ unders”و آگهی های بینابینی کوپن (3) و (4) کلیپ های تبلیغاتی هدفمند.

علاقه مندی ها گاهی ممکن است به عنوان در متن تبلیغات ظاهر می شود. پیوندهای پشتیبانان مالی ممکن است نیز نمایش داده شده در پاسخ به جستجوهای کلمات کلیدی شما را از طریق گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو وارد کنید. “. علاوه بر این، به احتمال زیاد این برنامه تاثیر مرورگر خود را به جای بهبود آن منفی خواهد شد.

Savings Hunter حذف Savings Hunter

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Hunter

چگونه Savings Hunter می ربودن به کامپیوتر من?

معمولا Savings Hunter تبلیغات در سمت راست صفحه نمایش شما پس از نصب نرم افزار رایگان آشنا می شوند. علاوه بر این، این فرمت غیر قابل استفاده نیز وب سایت رسمی آن است، و شما فرصتی برای Savings Hunter از وب سایت های مختلف دانلود دانلود. بنابراین، بسیاری از راه های مختلف چگونه این برنامه ناخواسته بر روی کامپیوتر شما ممکن است در نهایت وجود دارد. بنابراین، شما باید حفاظت از کامپیوتر شما و سعی کنید برای جلوگیری از نصب برنامه ها پشتیبانی. اگر شما توجه و به اندازه کافی دقیق هستند، شما باید نقطه و از بین بردن ویروس Savings Hunter بدون شکستن حتی عرق. برای آن، شما فقط نیاز به از کجا دانلود برنامه و چه برنامه های نصب را انتخاب کنید. نه به نظر می رسد که سخت است، آن را ندارد؟ متاسفانه، کاربران کامپیوتر مهارت حتی گاهی اوقات این برنامه ناخواسته اضافه کنید. اگر این مورد وجود دارد، شما باید به خواندن “چگونه به” هدایت و از بین بردن این متجاوز.

چگونه برای حذف Savings Hunter از کامپیوتر من?

این تبلیغات مزاحم حتی ممکن است مشکل جدی شود. در بدترین حالت اگر چنین تبلیغات کلیک کنید شما ممکن است به وب سایت مخرب هدایت کنید و کامپیوتر خود را در معرض. Savings Hunter تغییر مسیر شما را زحمت ندهید. حال حاضر قانون و Savings Hunter را از رایانه خود حذف.

حذف Savings Hunter از کامپیوتر شما:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Savings Hunter، SaverAddon، SupTab، WebSaver، خرید افزونه، ValueApps، اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable اب نبات چوبی HD مجموع به همراه محافظ امن اعتماد وب PassShow LyricsBuddy 1 PureLeads Media Player 1.1 RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

خاتمه Savings Hunter از مرورگر:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال مطالب نا آشنا مانند Savings Hunter.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

◾Scan کامپیوتر خود را با برنامه قابل اعتماد ضد نرم افزارهای جاسوسی. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Hunter

پاسخ دهید