Savings Magnet حذف

Browser Hijacker

Savings Magnet چیست؟

Savings Magnet به عنوان سخت معیوب دوز ادعا می کند که برای کمک به شما در صرفه جویی در پول در خرید آنلاین اما نه طبقه بندی است. نرم افزار Savings Magnet مرورگر پلاگین/فرمت ارائه شده در وب سایت رسمی خود است. آنها می گویند اگر نصب این چیزی که برای خرید کالا های آنلاین در قیمت با تخفیف و آن شما رایگان کوپن می توانید گرفتن که شما جانور تخفیف دریافت کنید. اما به زودی پس از داشتن این چیزی نصب شده, شما متوجه چیزی بیشتر سپس جعل است. هدف واقعی از بدافزارها Savings Magnet ترفند شما را به خرید از آن فروشگاه وابسته است که صاحب این ویروس پرداخت کمیسیون برای هر فروش آنلاین است.

چگونه کار Savings Magnet؟

“Savings Magnet” سخت برنامه ارائه کوپن، تبلیغات و حمایت ها از طریق جعبه پاپ آپ در Ebay آمازون خارج شده و دیگر نشان می دهد که وب سایت هایی که بازدید می خرید.این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغات که آن برای شما آورده “توسط آهنربا پس انداز”.

Savings Magnet فرمت برای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما در نصب برنامه های رایگان دیگر است. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها همچنین Savings Magnet نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که به بسته نرم افزاری Savings Magnet شناخته شده عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom. پس از نصب، هر زمان که شما خواهد شد فهرست Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر مشابه دیگر وب سایت ها، Savings Magnet را نشان می دهد در قسمت پایین سمت راست مرورگر خود کادر مربوط به پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

چگونه من Savings Magnet؟

نرم افزار Savings Magnet معمولا دسترسی به رایانه از طریق نرم افزار دانلود نرم افزار و یا فله ایمیل لیست می شود. حال، پس از آن به مرورگر شما اضافه شده است ll دیدن تبلیغات توسط ظاهر می شود Savings Magnet در هر وب سایت حلال شما بر روی کامپیوتر شما آلوده باز. هر چند کسانی که تبلیغات ممکن است به نظر می رسد جالب است اما در واقع آنها لیست قیمت کاذب ممکن است و یا شما ممکن است هزینه های پنهان و غیره Savings Magnet ویروس نیز جمع آوری تجربه گزارش سابقه مرور خود و حتی اطلاعات مالی خود را به آن عبور کند به هکرها کپی می کند. قبل از آن ویران کردن بر روی شما wreaks حذف فوری Savings Magnet ویروس توصیه می کنیم.

Savings Magnet حذف

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Savings Magnet این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست نرم افزار آشنا, به خصوص اختیاری است که هرگز به شما دانلود و نصب در وهله اول می خواستم. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Magnet

پاک Savings Magnet از رایانه

 • برای Savings Magnet از رایانه خود حذف، دکمه شروع را کلیک کنید و سپس صفحه کنترل را انتخاب کنید و روی لغو نصب برنامه.
  اگر شما یک کاربر ویندوز 8, شما می توانید در گوشه پایین سمت چپ داغ (که قبلا به عنوان دکمه شروع شناخته شده) راست کلیک کنید و کنترل پنل از پاک وجود دارد، و سپس انتخاب برنامه را انتخاب کنید.
 • Savings Magnet را از رایانه خود حذف و جستجو.
 • لطفا خاطر داشته باشید که در بعضی از رایانه یا گم شده، جستجو برای هر برنامه توسعه یافته توسط Savings Magnet و آن را از رایانه خود پاک کنید.
  چون Savings Magnet نصب شده است با سایر برنامه های اضافی، ما توصیه می کنیم که شما جستجو و حذف هر برنامه دیگر ناخواسته و یا ناشناخته از کامپیوتر شما.

آسیب Savings Magnet باقی مانده حذف از کاوشگر

حذف پسوند “Savings Magnet” از اینترنت اکسپلورر

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، سپس کلیک بر روی آیکون چرخ دنده ( ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالای صفحه (سمت راست) سپس افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.
 • انتخاب از نوار ابزارها و پسوندها زبانه های Savings Magnet پلاگین و کلیک بر روی غیر فعال کردن.

حذف “Savings Magnet” فرمت از موزیلا فایرفاکس

 • در بالای پنجره فایرفاکس، کلیک بر روی دکمه فایرفاکس سپس افزودنی های را انتخاب کنید.
 • زبانه پسوند را انتخاب کنید و سپس حذف Savings Magnet فرمت از موزیلا فایرفاکس.

پسوند “Savings Magnet” حذف از Chrome گوگل

 • کروم منوی دکمه در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید، ابزار را انتخاب کنید و سپس بر روی پسوندهای .
 • در سربرگ الحاقات Savings Magnet حذف پسوند با کلیک کردن روی سطل آشغال در کنار این افزونه.

لطفا به خاطر داشته باشید اگر شما می توانید Savings Magnet را در فهرست خود را پیدا کنید و سپس با دقت نگاه هر دیگر exntesion ناخواسته و ناشناخته و حذف آن از مرورگر خود در برخی رایانه ها، این افزودنی مرورگر نام دیگری که ممکن است نگه دارید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Magnet

پاسخ دهید