Savings Sidekick حذف

Browser Hijacker

Savings Sidekick–چگونه برای حذف تبلیغات توسط Savings Sidekick از مرورگر اینترنت شما?501 Savings Sidekick است یک افزونه مرورگر است که توسط یک شرکت به نام 215 توسعه نرم افزار, این پسوند مرورگر نشان می دهد معامله و کوپن تبلیغات وقتی که کاربران بازدید وب سایت خرید آنلاین. سازندگان این پسوند ادعا می کند که Savings Sidekick کمک می کند تا ذخیره پول در حالی که خرید آنلاین.  اطلاع که این مرورگر پلاگین اما مشروع نگاه ممکن است بسیاری از کاربران که این افزونه در رایانه های خود را بدون رضایت خود را نصب شده بود و آنها را توسط تبلیغات ناخواسته اذیت احساس گزارش. وقتی که نصب نرم افزار آزاد از اینترنت دریافت چنین وضعیت (تمایلی نصب) ممکن است رخ دهد.

توسعه دهندگان نرم افزار رایگان معمولا به برنامه های خود را رایگان با چنین افزونه های ناخواسته برنامه های رایگان خود را بصورت پول در اوردن بسته بندی هستند. وقتی که نصب شده بر روی یک کامپیوتر Savings Sidekick نظارت کاربر در حال دیدن سایت اینترنت و تبلیغات ناخواسته نشان می دهد هنگامی که بازدید walmart expedia gamestop و دیگر وب سایت های محبوب. در حالی که Savings Sidekick است نه ویروس کامپیوتری و یا نرم افزارهای مخرب اغلب کاربران کامپیوتر نصب این افزونه ناخواه – اگر شما احساس می کنید بدون رضایت شما آن را حذف کنید که این افزونه در رایانه شما نصب شد.

savings sidekick adware Savings Sidekick حذف Savings Sidekick سخت است شبیه به کوپن تبلیغات مرتبط با امکانات دیگر مانند من فوق العاده ارزان، ذخیره کلیک کنید و همدم کوپن. اگر شما را به نصب این افزونه مرورگر خود و شما در اینترنت مرورگر خود (گوگل کروم اینترنت اکسپلورر موزیلا فایرفاکس) شما نیازی به مراحل حذف ارائه شده با این حال اگر شما احساس می کنید که نصب این افزودنی مایل بود می توانید استفاده از این راهنمای حذف و از بین بردن تبلیغات ناخواسته از ظاهر شدن در مرورگر اینترنت خود آگاهی از وجود آن است.

Savings Sidekick حذف:

savings sidekick uninstall Savings Sidekick حذف ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. 215 واژهنامه مطالب مرتبط (عالی کوپن) را انتخاب کنید این مطلب دنبال و لغو را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. به دنبال 215 واژهنامه مربوط به ورودی ها–عالی کوپن، ورود به این صفحه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب Savings Sidekick اسکن رایانه شما برای هر چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود.

507 508 Savings Sidekick حذف از مرورگر: 509 Savings Sidekick از Internet Explorer را حذف کنید: کلیک کنید “ابزار” (یا دنده آیکون در اینترنت اکسپلورر 9) “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال کوپن عالی و غیر فعال کردن این افزونه.

روش های اختیاری: در صورت ادامه مشکل با حذف پسوند عالی کوپن شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، کلیک کنید “اجرای” در پنجره باز نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: آرم Windows در شروع جستجو جعبه نوع “inetcpl.cpl” را کلیک کنید و کلیک کنید را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

Savings Sidekick را از Google Chrome حذف کنید: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  قرار دادن این مطلب: “عالی کوپن” آن را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون می تواند زباله.

Savings Sidekick از فایرفاکس حذف: روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “کوپن های عالی”.

روش های اختیاری: اگر شما با داشتن مشکلات با حذف پسوند Savings Sidekick شما شما موزیلا فایرفاکس تنظیمات پیش گزیده بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”, در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Sidekick حذف

پاسخ دهید