Savings Vault حذف

Browser Hijacker

Savings Vault برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که تبلیغات خود را در دل آمازون خارج شده و وب سایت های دیگر که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد.این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت است که توسط “Savings Vault” برای شما آورده. این پسوند در مرورگر دیگر توسعه یافته توسط 215 است نرم افزار (برنامه های عالی) که کوپن تخفیف را نشان می دهد که کاربران اینترنت بازديد وب سایت خرید آنلاین مختلف (Expedia Kmart، OfficeDepot و غیره.).

این افزودنی مرورگر سازگار با Internet Explorer, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است. سازندگان ایالات Savings Vault این افزونه مرورگر کمک خواهد کرد که زمان و پول ذخیره در حالی که خرید آنلاین و در حالی که قابلیت های چنین ممکن است به نظر می رسد مفید بسیاری از کاربران اینترنت این مرورگر افزودنی در مرورگر اینترنت خود را بدون رضايت نصب بود گزارش است. چنین تمایلی نصب ممکن است زمانی که دانلود و نصب نرم افزار رخ داده است.

Savings Vault است افزودنی برای اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما برنامه های رایگان دیگر نصب. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز Savings Vault نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری Savings Vault عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.
پس از نصب، هر زمان که شما خواهد شد فهرست Expedia، بهترین خرید، فیس بوک یا هر مشابه دیگر وب سایت ها، Savings Vault خواهد شد نمایش در قسمت بالای سمت راست مرورگر خود جعبه حاوی مرتبط با پیشنهادات کلمه کلیدی، تبلیغات و لینک حمایت مالی.

بسیاری از وب سایت های محبوب دانلود و بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار آزاد استفاده می (بسته بندی) چنین افزونه مرورگر بصورت پول در اوردن ترافیک وب ورودی. کاربران اینترنت باید پرداخت توجه دقیق به مراحل نصب نرم افزار رایگان، نصب نرم افزار اضافی نشدن و انتخاب کردن-انتخاب کردن هر ویژگی های است که نیاز به تغییر تنظیمات مرورگر اینترنت. Savings Vault تنها یکی از بسیاری از برنامه های ناخواسته است که با استفاده از روش بندی برای نصب sneakily بر روی کاربران مرورگرهای اینترنت است. اگر شما احساس می کنید که این پسوند مرورگر بدون اجازه شما نصب شد شما باید آن را از رایانه خود حذف.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند hijacker مرورگر Savings Vault این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

Savings Vault سخت شبیه به برنامه پس انداز فوری عالی پس انداز پس انداز خوش شانس و بسیاری دیگر است. در حالی که این افزودنی مرورگر می توانید از صفحه اصلی خود دریافت اغلب کاربران اینترنت نصب آنها ناخواه – همراه با برخی از نرم افزار رایگان را از اینترنت دریافت شده. Savings Vault نه ویروس یا نرم افزارهای مخرب, با این حال برنامه های ناخواسته است که ممکن است باعث مسائل امنیتی و حریم خصوصی است. این افزودنی مرورگر را حذف کنید و از بین بردن تبلیغات ناخواسته کوپن از اینترنت یکی از مرورگرهای راهنمای حذف ارائه شده استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Vault حذف

ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه سمت چپ پایین از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Savings Vault” (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Savings Vault” (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

Savings Vault از اینترنت اکسپلورر حذف: باز کردن اینترنت اکسپلورر، و سپس کلیک بر روی نماد چرخ دنده ( ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالای صفحه (سمت راست)، افزودنی های مدیریت سپس انتخاب.از نوار ابزارها و پسوندها زبانه، را انتخاب کنید Savings Vault و غیر فعال کردن کلیک کنید.

Savings Vault از موزیلا فایرفاکس حذف: در بالای پنجره فایرفاکس کلیک کنید فایرفاکس دکمه انتخاب کنید سپس افزودنی. زبانه برنامه های افزودنی را انتخاب کنید و سپس حذف Savings Vault فرمت از موزیلا فایرفاکس.

پاسخ دهید