حذف Savings Wave Ads

دسته‌بندی نشده

پس انداز موج راهنمای حذف

موج پس انداز است ناخواسته افزونه مرورگر توسعه یافته توسط 215 برنامه (نوآورانه واژهنامه)–این پسوند در مرورگر نشان کوپن و معامله تبلیغات هنگامی که کاربران اینترنت بازدید آنلاین وب سایت های خرید مانند وال مارت و Ebay و آمازون، و غیره. نصب این افزونه مرورگر اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس. توجه کنید که در حالی که ایده از صرفه جویی در پول در حالی که خرید آنلاین مشروع نظر بسیاری از کاربران به موج پس انداز عنوان ویروس و یا تروجان مراجعه کنید. منشا چنین انجمن های منفی از این واقعیت است که این افزونه مرورگر با استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش بسته بندی به نام ترویج است. اکثر کاربران اینترنت نصب این افزونه جانبی مرورگر بدون رضایت خود را با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده.

Savings Wave حذف Savings Wave Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Wave Ads

چگونه کار Savings Wave Ads؟

توجه که امروزه اکثر نرم افزار محبوب رایگان دانلود وب سایت ها هستند با استفاده از مشتریان دانلود است که نصب و راه اندازی افزونه مرورگر رایگان با نرم افزار رایگان است که دریافت شده است. برخی از مشتریان دانلود ذکر فریبنده و آن دکمه بسیار پیچیده به نقطه “رد” است که نصب و راه اندازی برنامه های ناخواسته بر روی مرورگرهای اینترنت کردن خواهد بود. پس انداز موج ویروس و یا مخرب نیست، می توان آن را به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته طبقه بندی است. این پسوند مرورگر slowdowns مرورگرهای اینترنت باعث می شود و ممکن است منجر به مسائل جدی حریم خصوصی، توصیه می به حذف آن از کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف Savings Wave Ads

بهترین راه برای جلوگیری از نصب و راه اندازی موج پس انداز و مشابه سخت نزدیک بازرسی هر مرحله دانلود و نصب رایگان نرم افزار دانلود از اینترنت است. اگر فرآیند دانلود نرم افزار توسط برخی از مشتری دانلود مدیریت می شود به دنبال یک دکمه “رد”–این اجازه خواهد داد که نصب برنامه های ناخواسته. هنگامی که نصب نرم افزار رایگان را انتخاب کنید “پیشرفته” حتما یا گزینه های نصب “سفارشی” به جای “معمولی” یا “سریع” این اجازه به نصب کردن چنین ناخواسته مرورگر فایرفاکس. موج پس انداز است شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم توسعه یافته توسط 215 نرم افزار, به عنوان مثال DealDropDown، پس انداز لغزان و بسیاری دیگر. برای از بین بردن این پسوند مرورگر از اینترنت یکی از مرورگرهای دستورالعمل حذف ارائه شده استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Savings Wave Ads

removal instructions en حذف Savings Wave Ads

پاسخ دهید