حذف Savingsmachine

دسته‌بندی نشده

Savingsmachine چیست؟

Savingsmachine برنامه بسیار غیرقابل اعتماد است که ممکن است گمراه کننده پیامها و تبلیغات تصادفی نمایش داده است. علاوه بر آن، توسعه دهندگان این برنامه جواب بازاریابی غیر اخلاقی به منظور افزایش میزان توزیع آن تکیه می کنند. این برنامه عمدتا به عنوان ابزاری است که کمک می کند تا خریداران آنلاین صرفه جویی در پول، اما اگر شما می خواهید برای پیدا کردن حقیقت در مورد Savingsmachine تغییر مسیر به سایت های مرتبط و فعالیت های مشابه شما باید به خواندن مقاله کامل در این تبلیغ می شود. همین دلیل است که بسیاری از برنامه های محترم و شناخته شده ضد جاسوس افزار است که به رسمیت شناختن این برنامه به عنوان یک برنامه ناخواسته وجود دارد. ما همچنین متوجه شده که این برنامه مشكوك گاهی عمل به عنوان یک کوکی ردیابی و ثبت اطلاعات مربوط به عادات مرور مردم. در عبارت دیگر، هنگامی که Savingsmachine hijacks مرورگر، شما ممکن است با تن از تبلیغات و پیام های بازرگانی مشابه است که عمدتا بر روی عادات مرور و عمدتا بازدید سایت آب گرفتگی. چون آغاز Savingsmachine همه این تردید اقدامات، این برنامه دارای برچسب شده است به عنوان سخت است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savingsmachine

این افزودنی مرورگر قادر به کار در تمام اکثر محبوب مرورگرهای وب از جمله گوگل Chrome Internet Explorer است و موزیلا Firefox. Savingsmachine اغلب همراه با سایر برنامه های رایگان سفر. این روش توزیع بسیار محبوب در میان ناخواسته برقی است که به عنوان هفته اضافی sharewares، اخبار و برنامه های شخص ثالث آمده است. همانطور که قبل از ذکر شده شما نیز ممکن است Savingsmachine به کامپیوتر شما فکر که آن مرورگر اینترنت خود را بهبود بخشد اما ما نمی توصیه می کنند که اضافه کنید. به منظور اجتناب از مزاحمان ناخواسته مشابه، شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام نصب برنامه های ناآشنا باشد. هرگز نصب نرم افزار تردید بدون بررسی آن اول است. به اندازه کافی امن است برای پیدا کردن اگر ما برنامه شما در حال تلاش برای نصب، شما باید EULA (توافق نامهٔ مجوز) بخش را بخوانید و از نزدیک نظارت بر تمام مراحل نصب. که توصیه می کنیم با استفاده از سفارشی یا نصب پیشرفته.

remove savingsmachine حذف Savingsmachine

چگونه برای حذف Savingsmachine

Savingsmachine آگهی های راست ممکن است پس از نصب برنامه رایگان تردید ظاهر شود. در صورتی که مورد، به این معنی که برنامه نصب شده پیوست فوق العاده بود. نگران نباشید، ما می تواند کمک به شما آن را حذف کنید.

حذف نرم افزار، که مربوط به Savingsmachine:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Savingsmachine و مشابه نوشته ناشناخته به دنبال.
 3. “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Savingsmachine

حذف Savingsmachine از Internet Explorer

 1. Wench آیکون–> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. حذف همه چیز مربوط به Savingsmachine و موارد شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

حذف Savingsmachine از Firefox.

 1. وارد مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز Savingsmachine مرتبط و موارد شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که پسوند و موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری, تنظیم مجدد Firefox: برو به Firefox -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) -> اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد Firefox.

حذف Savingsmachine از Chrome

 1. Chrome :/ / پسوند در فیلد url وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست، به خصوص شبیه به Savingsmachine. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را موقتا غیر فعال می تواند.
 3. راه اندازی مجدد Chrome.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید Chrome :/ / تنظیمات در نوار آدرس وارد کنید، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و بازنشانی تنظیمات مرورگررا فشار دهید.

پاسخ دهید