حذف Scour.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Scour.com

Scour.com ممکن است مانند hijacker مرورگر منظم، اما آن را بیش از آن است. عفونت می تواند دخالت شما گشت و گذار و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما. هر زمان که شما سعی می کنید چون برنامه شما را به صفحه اصلی خود هدایت شما نمی قادر خواهید بود برای استفاده از ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را مانند گوگل یا بینگ،.

نرم افزار ممکن است ادعا می کنند که آن را بسیار مفید است و ترکیبی از ابزارهای مختلف جستجو که نتایج جستجوی خود را بهبود بخشد اما این مورد نیست. آن will ارائه you with تبلیغات غیر قابل اعتماد و حمایت لینک های که باید در تمام هزینه های اجتناب. مهم است که شما حذف Scour.com به محض این که شما می توانید است.

Scour  حذف Scour.com

Scour.com چگونه کار می کند؟

یک بار Scour.com کامپیوتر خود را وارد آن تنظیمات مرورگر مانند صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض را تغییر دهید. آن را نیز باعث تغییر مسیر در وسط مرور خود را. که با این حال، تنها بخشی از مشکل است. Hijacker قادر به مسدود کردن وب سایت های خاص به طور کامل به طوری که شما آنها را هر چند بار که شما سعی می کنید می توانید دسترسی داشته است. علاوه بر این، برنامه شما در معرض به وب سایت نا امن داده ها مانند پنجره های بازشو بنرها و آگهی دیگر. کلیک بر روی آنها می تواند منجر به عفونت بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی. اگر کامپیوتر شما را آلوده شما جدی سیستم malfunctions تجربه کنند. شما همچنین ممکن است برخی از داده ها یا اطلاعات شخصی خود را از دست.

اگر چه Scour.com خود مضر نیست، آن قطعا باعث کاهش سطح امنیت آنلاین خود را، که ساخت آن بسیار ساده تر برای شما را به کامپیوتر خود را با یک نرم افزار مخرب آلوده. روشن است که شما نمی باید که تحمل است. به محض این که شما دریابید که شما این hijacker نصب شده است، باید نمی اتلاف وقت هر و Scour.com به خاتمه بلافاصله.

چگونه برای حذف Scour.com از کامپیوتر من?

هر چه زودتر شما Scour.com، بهتر حذف کنید. Hijacker ممکن است مخرب اما نه حذف آن دشوار است. این ممکن است به حذف Scour.com از طریق کنترل پانل است. بنابراین حذف دستی Scour.com ممکن است روی حیله و تزویر و به خصوص اگر دانش پیشرفته کامپیوتر ندارید نه انجام آن، توصیه می کنیم. اگر شما طور تصادفی پاک کردن فایل ها اشتباه شما ممکن است باعث آسیب بیشتری به کامپیوتر شما. است که چرا ما توصیه می کنیم که شما دانلود و نصب ابزار حذف تروجان در عوض. ابزار ضد بدافزار رایانه خود را اسکن، تشخیص اجزای all hijacker و Scour.com به طور کامل از بین بردن. آن همچنین عفونت های دیگر وجود دارد هر یک بر روی سیستم شما باید خلاص خواهد شد. علاوه بر این، شما داشته باشد به نگرانی در مورد مسائل مشابه در آینده به عنوان نرم افزار امنیتی شما را با حفاظت از زمان واقعی ضد بدافزارها ارائه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Scour.com

پاسخ دهید