حذف ScreenGlaze

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف ScreenGlaze

ScreenGlaze نرم افزار ناخواسته است که ممکن است مربوط به انواع مسائل مربوط به امنیت کامپیوتر است، و بنابراین شما باید اجازه آن را در سیستم شما باقی می ماند. هنگامی که شما این شانس را به، و سپس اجرای یک اسکن کامل سیستم با نرم افزار امنیتی از انتخاب خود را به مطمئن شوید که سیستم شما کاملا سالم و تمیز است ScreenGlaze را از رایانه خود حذف کنید.

خاطر سفر امثال ScreenGlaze به ندرت در تنهایی، بنابراین اگر شما یک برنامه ناخواسته باشید که; شانس شما یک دسته از دیگران بیش از حد هستند.

ScreenGlaze  حذف ScreenGlazeدانلود ابزار حذفبرای حذف ScreenGlaze

مشخصات فنی, ScreenGlaze برنامه محافظ صفحه نمایش است که بر روی کامپیوتر شما به طور خودکار نصب می شود هنگامی که شما نصب برخی از نرم افزار نرم افزار همراه است. تیم تحقیقات ما می گوید که این برنامه ناخواسته معمولا همراه با شخص ثالث دانلودکنندگان می آید و اغلب با سوپر بهینه ساز، کامپیوتر سرعت بخشیدن، پشتیبان گیری MyPC و بسیاری از دیگر برنامه های کاربردی شما قطعا می تواند بدون انجام نصب شده است.

پس ScreenGlaze است تا از سیستم خود را تعیین می کنند، آن شروع نمایش محافظ صفحه نمایش معمولی بعد از سه دقیقه از عدم فعالیت. مشکل این است که این محافظ صفحه یک نوار جستجو که ظاهرا وجود دارد برای کمک به شما جستجو در وب بلافاصله در زمان نیاز دارند. چون به جای هدایت شما به Bing.com به طور مستقیم، اول شما را به Trovi.com می فرستد، و سپس شما را به موتور جستجوی بینگ تغییر مسیر با این حال، ScreenGlaze نوار جستجو نیست استفاده شود باید. Trovi به عنوان hijacker مرورگر مخرب است که جمع آوری اطلاعات در وب سایت شما در حال دیدن سایت عادات به منظور تولید سود مالی شناخته شده است.

از این رو، ما می توانید ببینید پس باید آن را دلیل کافی برای اجتناب از این نرم افزار و حذف آن در یک بار که ScreenGlaze به مرورگر هواپیماربایان و کاربردهای بالقوه مخرب دیگر مربوط می شود. چیز خوبی است بنابراین بدون نیاز به وحشت وجود دارد که شما ScreenGlaze از طریق کنترل پنل می توانید حذف. از سوی دیگر هیچ تضمینی وجود ندارد که دستي تمام فایل های خراب است که توسط اشخاص ثالث بدخواه بعدا در مورد سوء استفاده می تواند پایان وجود دارد.

هنگامی که شما برای حذف ScreenGlaze از کامپیوتر شما، پس از دستي بنابراین شما اسکن سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter حتما. اسکن کامل سیستم شما را با یک لیست طولانی از تهدیدات بالقوه است که در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما نصب ارائه (و شما ملزم به برخی!). در نتیجه، شما قادر خواهید بود به حذف همه تهدید بالقوه و نیز آن را به فرصتی برای حفاظت کامپیوتر شما در برابر مزاحمان مشابه در آینده را.

حذف ScreenGlaze

ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • اسلاید ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش خود را.
  • هنگامی که نوار جذابیت به نظر می رسد تنظیمات کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • حذف یک برنامه را باز کنید و حذف ScreenGlaze.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • منوی “آغاز” کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل.
  • به حذف یک برنامه و حذف ScreenGlaze.

ویندوز ایکس پی

  • منوی “آغاز” کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و ScreenGlaze را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ScreenGlaze

پاسخ دهید