Search.conduit.com حذف

Browser Hijacker

Search.conduit.com ویروس چیست؟

Search.conduit.com ویروس ربودن مرورگر است. اگر نمی دانید این ویروس روی حیله و تزویر شما ممکن است آن را به عنوان یک صفحه وب جستجو واقعی بوده. با این حال، که راه این ویروس روی حیله و تزویر بازی بسیاری از قربانیان است، این ویروس ربودن مرورگر کامپیوتر خود را از طریق از بسیاری جهات، مانند برخی از وب سایت نا امن یا برنامه رایگان است، آلوده می تواند هنگامی که کامپیوتر شما توسط این ویروس آلوده, آن شروع به تغییر تنظیمات اینترنت, چه تر است, این ویروس آلوده می تواند مرورگر خود را حتی شما را تحت محافظت از برنامه ضد ویروس هستید. این ویروس تغییر و مخفی کردن روز برای حفاظت از خود، اگر شما هنوز حذف آن را کاملا از رایانه های آلوده می تواند دوباره و دوباره به رایانه شما آسیب رسانی آن می تواند.

Search.conduit.com ویروس ربودن مرورگر است که می تواند مرورگر خود را آلوده به هنگامی که شما بر روی برخی از صفحات وب لینک ها یا برنامه های دانلود آلوده آلوده. هنگامی که شما در اینترنت در حال بازدید و ایجاد صفحه وب بسیاری از پاپ آپ است که باعث می شود شما را دیوانه این ویروس ربودن مرورگر شما را به صفحات وب بعضی از تبلیغات هدایت خواهد شد. این صفحه وب را به عنوان موتور جستجوی واقعی عمل می کند، اما این ویروس فقط است مانند پاک Scorecardresearch.com ویروس لطفا نه اعتماد آن، اگر چیزی را در آن جستجو، شما یک نتیجه متفاوت است که شما را در گوگل جستجو کنید. دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.conduit.com

این صفحه وب ارائه نتایج بدون رابطه مورد آنچه شما را مانند برخی از تبلیغات و یا صفحات وب انجمن جستجو. و این وب سایتها شامل بسیاری از ویروس ها و تروجان ها، زمانی که کامپیوتر شما توسط این مرورگر آلوده ویروس ربودن، مانند شما نیاز به زمان بیشتری برای اجرای یک برنامه یا بارگذاری برخی از فایل های آن می تواند کاهش سرعت کامپیوتر شما سرعت. چه تر است, این ویروس می تواند آسیب پذیری سیستم را طوری که ساز ویروس می توانند کنترل کامپیوتر شما و سرقت اطلاعات شخصی و اطلاعات. اگر یک روز شما پیدا کنید که کامپیوتر شما توسط این مرورگر آلوده ویروس ربودن، ربات این ویروس، لطفا آن را حذف اسرع اجازه دهید.

conduit Search.conduit.com حذف

مجرا مضر است؟

نه، آن نمی باشد. اما واقعیت این است که نوار ابزار مرورگر که ترویج آنها برخی از تغییرات غیر مجاز به تنظیمات مرورگر خود را که صفحه شروع خود را بدون نیاز به تایید شما را تغییر می دهد باعث. علاوه بر این، کاربران گزارش که آن را به کامپیوتر بدون consistence کاربر نصب می کند. هیچ جای تعجب که چرا مردم فکر می کنم آن است که بیشتر شبیه hijacker مرورگر یا تغییر مسیر ویروس به جای افزونه عادی. اگر دائما به Search.conduit.com هدایت هستید، شما با این مرورگر hijacker آلوده هستیم.

من آلوده هستم. چگونه برای حذف ویروس تغییر مسیر conduit.com

شما با مجرا با نصب برنامه های کاربردی رایگان مختلف آلوده دریافت می تواند. برای مثال Search.conduit.com با VUZE محبوب به اشتراک گذاری برنامه فایل نصب شده است و حتی مک مرورگر، فایرفاکس primarilly می شود.
برای کاربران رایانه ای پیشرفته توصیه می کنیم را در قسمت آدرس فایرفاکس تایپ: درباره: پیکربندی. مرورگر شما هشدار می دهند که شما باید بدانید آنچه شما انجام می دهند. پس از نوع: «مجرا» در زمینه جستجو و “تنظیم مجدد” تمام ارزش شما در بر داشت. که باید نتایج جستجو ربوده را حذف کنید.

اگر چه conduit.com مخرب نیست، اما خسته کننده آن را حذف کنید. حذف شیء راهنمای مرورگر به طور معمول، از طریق افزودن/حذف برنامه ها در پانل کنترل اما است نوار ابزار به صورت دستی یا با نرم افزار خودکار حذف خواهند شد. بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از نرم افزار ضد تروجان معتبر باقی می ماند کامپیوتر خود را تمیز و تازه مطمئن شوید دستي روی حیله و تزویر، ممکن است. در این مورد یک اسکن کامل سیستم با SpyHunter اجرا کنید.

تاثیر عفونت Search.conduit.com:

    • 1شما رایانه را آهسته تر و کندتر باشد.

2You

  • نیاز به زمان طولانی برای باز کردن یک صفحه وب، مرورگر شما بسیار آهسته تر از قبل است.

 

3It

  • همیشه شما را به Search.conduit.com تغییرمسیر.
  • تغییر مسیر مضر 4The ویروس ضعیف اینترنت اتصال و سیستم مکرر تصادف باعث می شود.
  • 5You زیادی را ببینید تا وب سایت ظاهر وقتی اینترنت

 

بازدید

Search.conduit.com حذف

ویندوز ایکس پی: باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید. افزودن یا حذف برنامه ها کلیک کنید. برنامه های ناخواسته را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7 شروع کلیک کنید-> صفحه کنترل . عزل برنامه کلیک کنید. دوبار کلیک کنید نرم افزار ناخواسته به آن را پاک کنید.

ویندوز 8 حرکت ماوس بیش از پایین گوشه سمت چپ صفحه نمایش. هنگامی که مینی مترو UI خود دسکتاپ میآید، راست کلیک کنید آن . صفحه کنترل کلیک کنید –> عزل برنامه . دوبار کلیک کنید برنامه ناخواسته.

تغییر تنظیمات مرورگرها

اینترنت اکسپلورر فشار دهید و نگه دارید پایین Alt کلید و T را فشار دهید. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید. کلیک بر روی زبانه پیشرفته و سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید. کادر بررسی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید. برای نهایی کردن ریست نزدیک کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس فشار دهید و نگه دارید Alt کلید و کلید H را فشار دهید. اطلاعات عیب یابی کلیک کنید. فایرفاکس تنظیم مجدد کلیک کنید –> فایرفاکس تنظیم مجدد –> پایان .

گوگل کروم فشار دهید و نگه دارید Alt کلید و سپس F را فشار دهید. اشاره به ابزار و سپس الحاقات کلیک کنید. حذف ناخواسته افزودنی . در تنظیمات در سمت چپ مرورگر کلیک کنید. در در بخش راه اندازی ، کلیک کنید در صفحات تنظیم و تغییر صفحه راه اندازی. در جستجو بخش، بر روی موتور جستجوی مدیریت کلیک کنید. موتور جستجو های ناخواسته را حذف و اضافه کردن یک در صورت لزوم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.conduit.com

پاسخ دهید