حذف Search Donkey

Browser Hijacker

Search Donkey چیست؟

Search Donkey یک افزونه مرورگر است که توسط WebAppTech برنامه نویسی، LLC ایجاد شده است. ادعاهای برنامه ارائه گزینه مرور های بیشتر برای شما در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم. همراه با برنامه های دیگر بدون تو حتی توجه که ارتشاح. هنگامی که داخل, شما برخی از تغییرات در مرورگر خود را هنگامی که ساخت یک جستجو متوجه خواهد شد و یا بازدید از وب سایت برخی از. اساسا شما می توانید منوی کشویی است که به نام “بهترین جستجو” مراجعه کنید.

چگونه کار می کند Search Donkey؟

اگرچه Search Donkey مخرب است هنوز هم در لیست برنامه هایی که توصیه می شود برای حذف نیست. دلیل چرا دلیل آن می تواند باعث تاییدیه برای وب سایت های مخرب است که در آن شما می توانید کامپیوتر خود را آلوده. همچنین Search Donkey می تواند عادات مرور خود را پیگیری. این نقض حریم خصوصی شما را بیش از حد. می تواند به راحتی دسترسی به اطلاعات ورود خود را دریافت کنید و همچنین فروش داده ها در مورد سایت های بیشترین بازدید خود را به اشخاص ثالث. بعد آن می تواند باعث افزایش در تعداد تبلیغات نمایش داده شده بر روی سیستم شما.

چرا شما نیاز به حذف Search Donkey؟

مراقب باشید که شما باید در مورد هر برنامه به کامپیوتر شما نصب شده مطلع. اگر آنها را به سیستم خود را با استفاده از روش های ناعادلانه دزدکی حرکت کردن آنها را به برنامه های ناخواسته نظر گرفته است. به همین دلیل آن را حذف Search Donkey از کامپیوتر خود را با هیچ شبهه توصیه می شود. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر شما نمی بینم Search Donkey ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو; Search Donkey را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

  1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
  2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
  3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
  4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
  5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

در Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید. تنظیمات را انتخاب کنید;
 2. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور; موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 3. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search Donkey

پاسخ دهید