حذف Search.fr-recherche.com

Browser Hijacker

Search.fr-recherche.com حذف

Search.fr-recherche.com ویروس hijacker مرورگر است که می تواند بر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. هنگامی که کاربران برخی از برنامه های کاربردی رایگان از اینترنت نصب برنامه معمولا تغییر تنظیمات این مرورگر. آن بازیکن رایگان، مدیران، سازندگان پی دی اف به صورت و غيره همراه است. یک بار داخل, برنامه موتور جستجوی اصلی و پیش فرض خود را به Search.fr-recherche.com تغییر می دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.fr-recherche.com

هر چند سایت به نظر می رسد مانند یک موتور جستجوی معمولی در واقع آن را به کاربران بازدید وب سایت های خاص سعی می کند. این تغییرات شما نتایج جستجو با حمایت وب سایت های متعددی که ممکن است مضر به اضافه کردن. هر زمان شما را با استفاده از Search.fr-recherche.com علاوه بر این، نمایش برنامه تن از تبلیغات. اهداف اصلی ویروس Search.fr-recherche.com به آوردن ترافیک به وب سایت های مختلف با حمایت مالی و صفحه خود را در نتایج جستجو رتبه بندی را افزایش می دهد. علاوه بر این، می تواند نظارت بر فعالیت های خود را آنلاین و سعی کنید برخی از اطلاعات حساس است. بنابراین، به چشم پوشی از این hijacker مرورگر و به محض این که شما متوجه فعالیت خود را از شر آن توصیه نمی شود.

شما همچنین می توانید برای جلوگیری از ویروس Search.fr-recherche.com و هواپیماربایان مرورگر مشابه را امتحان کنید. بسیاری از این برنامه به نرم افزار و شاخه است که شما می توانید از اینترنت همراه آمده است. مطمئن شوید که شما با دریافت خود را از اینترنت بسیار دقیق شوید. آیا نادیده گرفتن شرایط و موافقت نامه و قبل از نصب هر چیزی آنها را با دقت بخوانید. همچنین برای نصب سفارشی و مراحل برای اطمینان از شما ساخت هر گونه تغییرات مانند تغییر صفحه اصلی شما را به وب سایت های ناشناخته، اضافه کردن نوارهای ابزار ناآشنا و اجازه نمی دهد.

fr حذف Search.fr recherche.com

نحوه حذف Search.fr-recherche.com

برای حذف Search.fr-recherche.com به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن را از وجود دارد. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه حذف Search.fr-recherche.com از اینترنت اکسپلورر (نسخه قدیمی):

 • روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 • زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت در ie7 کليک تغییر پیش فرض های جستجو;
 • Search.fr-recherche.com را از لیست حذف کنید.

نحوه از بین بردن Search.fr-recherche.com از IE:

 • نماد تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 • ارائه دهنده جستجو را انتخاب کنید;
 • تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 • اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال و گوگل را نصب کنید.

نحوه پاک کردن Search.fr-recherche.com از فایرفاکس:

 • وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
  “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
  اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه Search.fr-recherche.com را از Google Chrome حذف کنید:

 • 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید.
 • را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 • موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 • بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.
 • اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب و یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه کروم

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.fr-recherche.com

پاسخ دهید