search.freecause.com

Browser Hijacker

search.freecause.com

چیست؟
Freecause جستجو است hijacker مرورگر است که از طریق دیگر دریافت رایگان ارتقا، و پس از نصب این مرورگر پیش فرض و صفحه اصلی موتور جستجوی خود را به search.freecause.com تغییر خواهد کرد.
search.freecause.com تبلیغات و حمایت ها در نتایج جستجو نمایش خواهد شد و عبارات جستجو ممکن است از نمایش داده شد جستجو خود را جمع آوری.

چگونه search.freecause.com کار می کند؟

search.freecause.com توسط hijacker مرورگر پنهانی که تغییرات ویندوز مایکروسافت میزبان فایل و تغییر مسیر/اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس ربودن و کروم مرورگرهای وب نصب شده است. چنین ویروس است اعضای خانواده: EasyA Z.com Isearch.babylon.com و با دقت Locate.com. search.freecause.com ممکن است گسترش از طریق دانلود موسیقی و فیلم و یا از طریق لینک های مشکوک پورنو مرتبط با وب سایت. search.freecause.com ممکن است فایل های رجیستری ویندوز را تغییر دهید، کاهش کامپیوتر و انتقال اطلاعات خصوصی شما را به سرور از راه دور.برخی از ویژگی های خاص search.freecause.com زیر اعلام خواهد شد. اولا می آن ربودن مرورگر اینترنت خود، که به معنی آن می تواند تغییر تنظیمات پیش فرض مرورگر خود را به اشغال مجوز مرورگر، صفحه اصلی شما بدون اجازه شما تغییر می دهد.

آنچه بدتر است، آن ناوبری وب جستجو می گذارد. ثانیا، شما موفق به دریافت دسترسی به برخی منابع وب از بلوک search.freecause.com تا جستجوی خود را. سوم، آن ممکن است دیگر انواع spyware/adware به سیستم کامپیوتر شما به یک ظرف غذا نصب کنید. علاوه بر این، هنگامی که شما خود را موتور جستجو مانند گوگل، بینگ استفاده از آن خواهد شد نتایج جستجوی خود را به search.freecause.com و یا وب سایت های مخرب آن مرتبط هدایت. در نشان دادن تا صفحه متعدد تبلیغات پاپ آپ، لینک های نا امن وجود دارد و با mal افزار floored. در نتیجه، آن را آهسته پایین عملکرد کامپیوتر شما. بنابراین ما باید در فعالیت های وب ما مراقب باشید و آنتی ویروس برای همیشه به روز نگه دارید. در حالی که در حال دیدن سایت محتاط باشید!

search.freecause.com جستجو کردم بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود.
هنگام نصب Bucksbee به عنوان مثال، شما نیز به صفحه اصلی پیش فرض مرورگر و موتور جستجوی پیش فرض خود را به search.freecause.com تغییر و نصب نوار ابزار Freecause برسند.
هنگامی که Bucksbee را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف search.freecause.com از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

شما باید همیشه توجه زیرا اغلب شامل نصب نرم افزار نصب اختیاری مانند این hijacker مرورگر هنگام نصب نرم افزار پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف search.freecause.com

پاسخ دهید