حذف Search-Goal.com

Browser Hijacker

یاد بگیرید چگونه برای حذف جستجو-مي Chrome IE و Firefox!

Search-Goal.com hijacker مرورگر است که می تواند وارد سیستم خود را به سکوت و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما است. این برنامه به منظور ترویج وب سایت های خاص و تولید ترافیک خود را طراحی شده است. اگر چه ممکن است آن را مشروع است در نگاه اول به زودی به اندازه کافی شما Search-Goal.com که قابل اعتماد است متوجه خواهد شد. بسیاری از کاربران چگونه برنامه سیستم خود را وارد کرده و دلیل آن معمولا همراه با نرم افزار رایگان است که حتی مطمئن نیستم. Search Goal حذف Search Goal.com

Search-Goal.com سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب است که به معنی شما قادر به اجتناب از آن است. ما توصیه نمی نگه داشتن هواپیماربایان مرورگر بر روی کامپیوتر شما. اگر شما می خواهید برای حذف Search-Goal.com شما به جست و خیز فصل از مقاله برای پیدا کردن چگونه می توانید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Search-Goal.com

Search-Goal.com چکار می کند؟

آن ها در حال حاضر ذکر شده است، هدف اصلی از هر مرورگر hijacker به ترویج وب سایت های خاص است. و Search-Goal.com فقط برای انجام تاکتیک های مختلف استفاده کنید. اول از همه، آن را صفحه اصلی و موتور جستجوی خود را تغییر دهید. بنابراین شما می Search-Goal.com و تبلیغات نمایش داده شده هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود را در آن ببینید دلیل چرا آن را تغییر صفحه اصلی خود است. طوری که این برنامه می تواند نتایج جستجوی خود را تغییر دهید و پیوندهای پشتیبانان مالی مختلف را به آنها اضافه کنید به موتور جستجوی پیش فرض شما تغییر می کند. Hijacker نیز به سایت های نا آشنا در وسط جلسه مرور شما تغییر مسیر خواهد شد. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با این اختلال باید Search-Goal.com را خاتمه دهد.

هواپیماربایان مرورگر خود مخرب ممکن است، اما آنها شما را به طور بالقوه خطرناک محتوا قرار ندهید. تبلیغات لینک و پنجره های پرشی که شما روی صفحه نمایش شما ممکن است نادرست باشد. Search-Goal.com مسئولیت محتوای آگهی را نگه ندارد و مجرمان اینترنتی به راحتی که می تواند بهره برداری. اگر شما به دنبال یکی از لینک های خراب شما می تواند کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده یا از دست دادن داده های خصوصی خود. ما پیشنهاد شما برای جلوگیری از تبلیغات Search-Goal.com اگر می خواهید سیستم خود را امن نگه دارید.

چگونه به حذف Search-Goal.com

خوشبختانه، این که Search-Goal.com را از رایانه خود حذف پیچیده نیست. ما گام به گام دستورالعمل زیر مقاله آماده کرده است. توجه داشته باشید اگر آمد Search-Goal.com با نرم افزار رایگان که آن بهتر است برای حذف این برنامه ها نیز می شود. اگر شما هر گونه مشکلات با Search-Goal.com کتابچه راهنمای کاربر حذف و یا شما می خواهید برای محافظت از سیستم خود را از برنامه های مشابه در آینده شما باید در نظر دانلود ابزار پیشگیری و حذف نرم افزار مخرب. قابل اطمینان ترین راه برای از بین بردن Search-Goal.com است. شما همچنین می خواهد قادر به اسکن سیستم شما برای عفونت های دیگر و آنها را حذف کنید وجود هر یک باید است. ابزار ضد تروجان نیز اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را همچنان پس از شما Search-Goal.com به خاتمه دادن به تمیز ماندن را.

حذف دستی Search-Goal.com

حذف Search-Goal.com از ویندوز ایکس پی

 1. شروع -> کنترل پنل
 2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 3. روی نرم افزار ناخواسته
 4. حذف را کلیک کنید

حذف Search-Goal.com از ویندوز 7 و ویستا

 1. شروع -> کنترل پنل
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 3. بر روی نرم افزار کلیک کنید
 4. عزل را انتخاب کنید

حذف Search-Goal.com از ویندوز 8

 1. جستجو -> کنترل پنل
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 3. حذف نرم افزار ناخواسته

ویرایش خط هدف

 1. راست میانبر مرورگر شما
 2. باز کردن خواص و برگه میانبر انتخاب کنید
 3. قرار دادن خط هدف
 4. پاک کردن همه از متن است که پس از “.exe” می آید
 5. برای ذخیره تغییرات روی OK کلیک کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

نماد چرخ دنده -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

به اطلاعات عیب یابی alt + H -> -> تنظیم مجدد Firefox–> بازنشاندن Firefox–> پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search-Goal.com

پاسخ دهید