حذف Search.golliver.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Search.golliver.com

Search.golliver.com hijacker مرورگر به مستقیم ترافیک به ترویج صفحات طراحی شده است. هنگامی که این نرم افزار وارد کامپیوتر شما، این تنظیمات در Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox مرورگر تغییر می دهد. این نرم افزار بسیار شبیه به چنین هواپیماربایان شناخته شده مانند Taplika Binkiland Astromenda Vosteran و غیره است.

تمام این مزاحمان بسیار خطرناک هستند و اگر شما با آنها به سرعت معامله نیست، آنها ممکن است بسیاری از مشکلات را باعث شود. توصیه می کنیم به تاخیر نمی و نه خطر ایمنی کامپیوتر شما. به محض این که شما آن را در داخل خود سیستم متوجه Search.golliver.com را حذف کنید.

Search.golliver.com  حذف Search.golliver.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.golliver.com

Search.golliver.com چکار می کند؟

هواپیماربایان به ندرت درخواست برای اجازه به یک کامپیوتر جدید را وارد کنید. از نه آنها مخفیانه کامپیوتر همراه با نفوذ در واقع، اغلب هزینه نرم افزار به طور کامل خود خسته شده اید توسط کاربران رایگان. برنامه هایی که با این hijacker خاص اغلب سفر MyPCBackup، DealKeeper و بهینه سازی نرم افزار است. با این حال، شما باید آگاه باشید که گاهی اوقات sneaks با نرم افزار مخرب است. همچنین، می دانیم که اغلب این نرم افزار در کنار Jamenize مرورگر وب ایجاد شده با کمک کروم موتور نصب شده است. این به این معنی اگر شما Search.golliver.com در کامپیوتر شما، که شما به احتمال زیاد برای حداقل چند برنامه های نامطلوب دیگر بیش از حد مراقبت از داشته باشند. این قطعا بی فایده هستند و گاهی اوقات حتی شده مضر برای رایانه شما. ما پیشنهاد به دیگر هیچ تاخیر و مراقبت از Search.golliver.com حذف.

پس از hijacker در سیستم شما واقع می شود, آن بلافاصله شروع فعالیت مشکوک. تغییرات بر روی مرورگر شما انجام تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض عبارتند از. این اجازه می دهد تا مزاحم را به شما در حال حاضر با نتایج جستجو غیرقابل اعتماد و اطمینان حاصل شود که شما بازدید صفحات ترویج. شما نیز با تعداد زیادی تبلیغات تجاری است که در تقریبا در هر پنجره جدیدی که باز می کنید ظاهر می شود ممکن است ارائه. از آنجا که برای هر کلیک بر روی تبلیغ ارائه شده نرم افزار را بدست آورده پول، شما نباید شگفت زده که آن همه چیز را به شما انتخاب آنها را ندارد. با این حال، اعتماد آگهی های ارائه شده و یا نتایج جستجو را توصیه می کنیم. از آنجا که اشخاص ثالث ترویج کاملا ناشناخته شانس که در برخی از نقطه شما خواهد شد در معرض به محتوای مخرب هستند. محتاط و مطمئن شوید که سیستم شما توسط مراقبت از Search.golliver.com حذف امن است.

چگونه به حذف Search.golliver.com

حضور hijacker این را ثابت می کند که مشروع ضد جاسوس ندارید یا که منسوخ شده است. اگر شما مایل به از بین بردن Search.golliver.com برای خرید نرم افزار امنیتی کامپیوتر معتبر توصیه می کنیم. چنین نرم افزار قادر به خاتمه Search.golliver.com و همچنین محافظت از کامپیوتر شما از دیگر تهدیدات مشابه خواهد بود. با این حال، در برخی از موارد Search.golliver.com کتابچه راهنمای کاربر حذف نیز ممکن است. شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال و تلاش برای خلاص شدن از Search.golliver.com توسط خودتان.

پاک کردن Search.golliver.com

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. دکمه Start در نوار وظیفه کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Search.golliver.com را حذف کنید.

ویندوز 8

1. باز کردن منوی جذابیت و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. دسترسی به کنترل پنل و لغو نصب برنامه را انتخاب کنید.
3. حذف Search.golliver.com از کامپیوتر شما.

ویندوز ایکس پی

1. باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل.
2. انتقال مکان نما به افزودن یا حذف برنامه ها و حذف Search.golliver.com.

Search.golliver.com را از مرورگر خود حذف کنید

Internet Explorer

1. شیر نماد چرخ دنده و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
2. نوشتن روی صفحه اصلی خود را در قسمت عمومی و آیکون چرخ دنده کلیک کنید.
3. دسترسی افزودنی های مدیریت و رفتن به نوار ابزارها و پسوندها.
4. افزودنی های ناخواسته را حذف و حذف/موتور جستجوی خود را تغییر.

موزیلا Firefox

1. شیر منو و گزینه های باز.
2. کلیک بر روی زبانه عمومی و بازنویسی صفحه اصلی خود.
3. حرکت به زبانه جستجو و تغییر/حذف کردن ارائه دهنده جستجوی خود را.
4. نماد منو یک بار کلیک کنید و افزودنی های باز.
5. خاتمه دادن پسوند مشکوک.

Google Chrome

1. باز کردن منو و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. مجموعه صفحات کلیک کنید. صفحه فعلی را حذف کنید و یکی جدید را انتخاب کنید.
3. در قسمت جستجو، مدیریت موتورهای جستجو را فشار دهید و تغییر/حذف کردن یک ارائه دهنده جستجوی.
4. حرکت به پسوند و پاک کردن افزودنی های ناشناخته.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.golliver.com

پاسخ دهید