حذف Search.gophoto.it

دسته‌بندی نشده

Search.gophoto.it ویروس hijacker مرورگر است که می آید همراه با نرم افزار های مختلف از اینترنت است. برنامه اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم تاثیر می گذارد. هنگامی که وجود دارد، آن صفحه اصلی خود را تغییر می دهد و پیش فرض جستجو موتور Search.gophoto.it و تداخل به کاربران در حال دیدن سایت.

gophoto1 حذف Search.gophoto.it دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.gophoto.it

هدف این برنامه این است که ترویج وب سایت های مختلف. اگر شما آن را در هر یک از مرورگرهای خود را متوجه شده، زمانی که شما می توانید برخی از دستگاه پخش موسیقی و ویدئو دانلود شد آن احتمالا نصب شد، مدیر و خالق اف یا دیگر نرم افزار رایگان از اینترنت دانلود. شما را مجبور به استفاده از Search.gophoto.it به جستجوهای خود و به زودی شما را متوجه خواهد شد که آن را نشان می دهد بسیاری از وب سایت تحت حمایت به جای نتایج جستجوی منظم. این برنامه در حال تلاش برای افزایش ترافیک این صفحات با حمایت مالی و هر کلیک بر روی آنها پول به ارمغان می آورد از لینک های وابسته.

برای جلوگیری از این تغییرات در مرورگر شما مزاحم، شما باید بیشتر مراقب باشید در هنگام دانلود برنامه های رایگان از اینترنت است. مطمئن شوید که همیشه مراحل نصب را دنبال کنید و نه اجازه می دهد تغییر صفحه اصلی خود، اضافه کردن هر نوار و یا نصب برنامه های کاربردی دیگر که شما آگاه شوید. این روش به شما کامپیوتر شما از ویروس Search.gophoto.it و بسیاری از برنامه های مشابه ناخواسته جلوگیری کند.

اگر کامپیوتر شما در حال حاضر تحت تاثیر قرار, ویروس Search.gophoto.it به منظور جلوگیری از فعالیت آن آزار دهنده باید حذف کنید.  برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Search.gophoto.it از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Search.gophoto.it را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Search.gophoto.it از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Search.gophoto.it از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.gophoto.it

پاسخ دهید