حذف Search.internettoolbox.org

Browser Hijacker

یاد بگیرید چگونه به حذف Search.internettoolbox.org

Search.internettoolbox.org موتور جستجو است که ارائه دهنده اصلی و جستجو خود را جایگزین ممکن است اگر شما iToolBox نوار ابزار بر روی سیستم شما نصب است. افزونه مرورگر خود را بسیار شبیه به Blingee به همراه نوار ChatVibes نوار ابزار و نوار ابزار ملت است. بنابراین، آن توان فرض بود که iToolBox این افزونه ترین قابل اعتماد نیست. ما موافق است زیرا آن اجازه خواهد داد که شما برای دسترسی به اخبار و جستجو برای اطلاعات را مستقیما از مرورگر خود را به که آن مفید در نگاه اول ممکن است نگاه; با این حال، شما باید بدانید که شما باید آن را به منظور خلاص شدن از Search.internettoolbox.org حذف کنید.

internettoolbox حذف Search.internettoolbox.org

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.internettoolbox.org

کمتر کامپیوتر با تجربه کاربران ممکن است روند حذف نه به چالش کشیدن، به همین دلیل است که ما دستورالعمل حذف کتابچه راهنمای کاربر برای شما آماده کرده ایم را پیدا کنید.ما توصیه نمی با استفاده از Search.internettoolbox.org روزانه چون این موتور جستجو کاملا قابل اعتماد نیست. اگرچه به نظر می رسد مانند یک ارائه دهنده جستجوی معمولی، امکان بزرگ که در آن شما را با لینک ارائه وجود دارد. چرا که آنها ممکن است در میان نتایج جستجوی طبیعی قرار داده شده شما در آنها بسیار سریع کلیک کنید ممکن است. متاسفانه، آیا این لینک شما به وب سایت های قابل اعتماد یا نه، به همین دلیل بهتر است به روی آنها کلیک کنید اگر شما نمی خواهید برای مواجهه با نرم افزار مخرب است که مسیر خواهد شد معلوم نیست.

محققان 2 removevirus.com نشان داد که iToolBox که به ترویج Search.internettoolbox.org معمولا همراه با چنین برنامه های کاربردی نامطلوب SpeedChecker پشتیبان گیری MyPC پیدایش Snap.Do و YTDownloader می آید. این بسته نرم افزاری از طریق نصب Amonetize، که بدان معنی است که شما حتی برنامه های ناخواسته چگونه متوجه توزیع شده است را وارد سیستم خود را. بنابراین، اگر شما iToolBox بر روی سیستم شما، بسیار محتمل است که برنامه های کاربردی غیر قابل اعتماد دیگر نیز است که چرا شما باید سیستم خود را با ابزار antimalware اسکن حضور دارند است. البته، شما می توانید سعی برای شناسایی و حذف آنها را خودتان; با این حال، این فرایند بسیار ساده است.

به منظور رهایی از Search.internettoolbox.org و تنظیم یک موتور جستجو و صفحه اصلی، شما باید اول iToolBox مرورگر پلاگین را حذف کنید. دستورالعمل ارائه شده در زیر کمک خواهد کرد که شما برای انجام این کار; با این حال، برخی از پسماندهای هنوز در سیستم پس از حذف کتابچه راهنمای کاربر, به همین دلیل است که بهتر است برای سیستم با ابزار تشخیصی اسکن اقامت ممکن است.

حذف Search.internettoolbox.org

ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع را فشار دهید.
 2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس به افزودن یا حذف برنامه هابروید.
 3. انتخاب برنامه های ناخواسته.
 4. حذف کلیک کنید تا حذف آن.

ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. راست کلیک بر روی برنامه های مشکوک.
 5. حذفرا کلیک کنید.

ویندوز 8

 1. شیر کلید Windows.
 2. شروع به تایپ کردن کنترل پنل. انتخاب آن است.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. قرار دادن برنامه است که می خواهید حذف کنید. انتخاب آن است.
 5. کلیک کنید دکمه حذف نصب .

حذف از Internet Explorer

 1. باز خود را مرورگر و شیر Alt + T.
 2. گزینه های اینترنت را از منوی “ ابزار ” انتخاب کنید.
 3. کلیک بر روی زبانه پیشرفته و سپس کلیک بر روی دکمه تنظیم مجدد .
 4. تیک تیک جعبه کنار حذف تنظیمات شخصی.
 5. کلیک کنید تنظیم مجدد دکمه دوباره.

حذف از موزیلا Firefox

 1. باز شما مرورگر.
 2. Alt + H برای دسترسی به منوی راهنما را ضربه بزنید.
 3. به اطلاعات عیب یابیرا کلیک کنید.
 4. تنظیم مجدد Firefoxرا انتخاب کنید.
 5. کلیک کنید دکمه ریست Firefox دوباره به تایید روند.

حذف از Google Chrome

 1. در گوشه سمت راست بالای پنجره مرورگر، کلیک بر روی دکمه منو Chrome .
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. در پایین، روی نمایش تنظیمات پیشرفتهکلیک کنید.
 4. بازنشانی تنظیمات مرورگررا کلیک کنید.
 5. کلیک کنید دکمه تنظیم مجدد .

به منظور به اجازه می دهد برنامه های مشکوک را وارد سیستم خود را در آینده، شما قطعا حذف خودکار نرم افزارهای مخرب در سیستم شما و نگه داشتن آن تمام وقت فعال باید نصب کنید. علاوه بر این، مطمئن شوید که شما هنوز دانلود برنامه از تردید منابع و یا باز کردن پیوست های ایمیل هرزنامه های مشکوک شوید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.internettoolbox.org

پاسخ دهید