حذف Search.ividi.org

Browser Hijacker

Search.ividi.org چیست؟

Search.ividi.org موتور جستجوی نا امن است که به عنوان صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تنظیم خواهد شد اگر شما نصب افزونه مرورگر iVIDI که همچنین به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. پس از آن وارد سیستم شما آن تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما، شما ریدایرکت به صفحات مختلف و مرورگر خود را با تبلیغات پر می کند. مثل هر برنامه دیگر ناخواسته برنامه به عنوان یک ابزار مفید ترویج است. در این مورد توسعه دهندگان نرم افزار ادعا می کنند که آن کمک خواهد کرد که شما تماشا آنلاین فیلم با کیفیت بالا.

حتی اگر درست بود که خطرات امنیتی است که شما با نگه داشتن این نرم افزار بر روی کامپیوتر خود را به ارزش آن نیست. بنابراین شما باید Search.ividi.org از کامپیوتر شما از بین بردن.

Search.ividi.org چگونه کار می کند؟

Search.ividi.org دسترسی به سیستم خود را درست مثل هر آگهی پشتیبانی برنامه های دیگر می شود. این می آید همراه با نرم افزار شخص ثالث مانند نرم افزار رایگان و یا شاخه. این برنامه شده است به خصوص مربوط به چنین برنامه های کاربردی به عنوان Pokki، DogPile، RegistryCleaner، SmileysWeLove و دیگران. شما همیشه باید مراقب باشید با نرم افزار است که از نرم افزار رایگان یا شاخه وب سایت دریافت به عنوان آن معمولا نه سفر به تنهایی است. اغلب شما گیر با چیزی شما تا به حال هیچ وجه قصد نصب. یک راه برای جلوگیری از این این است که انتخاب گزینه نصب پیشرفته و تمام برنامه های ناآشنا از لیست بردارید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.ividi.org

Search.ividi .org  حذف Search.ividi.org

اگر، با این حال، Search.ividi.org در حال حاضر در رایانه شما متوجه خواهید شد که صفحه برگه جدید و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر داده شده اند. شما قادر خواهید بود برای بازگرداندن این تنظیمات تا زمانی که شما Search.ividi.org را پاک کنید. که، با این حال، بدترین آن نیست. آنچه واقعا مورد اطلاعات است که Search.ividi.org فراهم می کند شما با، یعنی آگهی شما در مرورگر خود ببینید. به عنوان آنها شما را به صفحات خراب است که توزیع نرم افزارهای مخرب و یا نمایش قرعه کشی جعلی و یا نظر سنجی برای شما به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را فریب می شود هیچ یک از این آگهی قابل اعتماد. ماندن از تبلیغات و به محض این که شما می توانید Search.ividi.org را حذف کنید.

چگونه به حذف Search.ividi.org

وقتی که می آید برای حذف مرورگر هواپیماربایان دو گزینه شما می توانید از انتخاب وجود دارد: حذف دستی یا اتوماتیک. حذف دستی Search.ividi.org را کاملا یک کار پیچیده است اگر شما با مسائل مشابه کامپیوتر قبل از برخورد را روشن ممکن است. اگر این گزینه را انتخاب می کنید با این حال، ما راهنمای حذف زیر مقاله ای که شما می توانید آماده كرده ايم حذف خودکار از سوی دیگر قابل اطمینان تر و کمتر پیچیده است. اگر شما انتخاب می کنید به صورت خودکار حذف Search.ividi.org شما دانلود ابزار حذف تروجان است که اسکن کامپیوتر شما، شناسایی تهدید و حذف Search.ividi.org با تمام اجزاء آن در خود داشته باشد.

دستورالعمل در مورد حذف Search.ividi.org

حذف Search.ividi.org از ویندوز ایکس پی

1. در شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
3. hijacker را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

پاک کردن Search.ividi.org از ویندوز 7 و ویستا

1. شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
3. راست کلیک بر روی hijacker
4. انتخاب را پاک کنید

UninstallProgram  حذف Search.ividi.org

خاتمه Search.ividi.org از ویندوز 8

1. کنترل پنل را در کادر جستجو وارد کنید
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
3. انتخاب نرم افزارهای ناخواسته
4. لغو را کلیک کنید.

تنظیم مجدد Internet Explorer

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و شیر Alt + T
2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید
3. روی بند “پیشرفته” تنظیم مجدد را کلیک کنید
4. حرکت به ریست تنظیمات Internet Explorer
5. کلیک کنید روی حذف تنظیمات شخصی
6. تنظیم مجدد را کلیک کنید.

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

1. راه اندازی موزیلا جواب شیر Alt + H
2. انتخاب اطلاعات عیب یابی
3. تنظیم مجدد Firefox دو بار کلیک کنید
4. پایان را کلیک کنید.

تنظیم مجدد Google Chrome

1. باز کردن Google Chrome و Alt + F را فشار دهید
2. باز کردن تنظیمات
3. نمایش تنظیمات پیشرفته را کلیک کنید.
4. تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد و تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.ividi.org

پاسخ دهید