حذف Search.Jzip.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف Search.Jzip.com

Search.Jzip.com hijacker مرورگر است. با این حال این نام به همان چیزی اشاره گاهی آن ربودن Search.Jzip.com Search.Jzip.com صفحه اصلی یا Search.Jzip.com ویروس تغییر مسیر، نامیده می شود. به محض این که آن را وارد رایانه آن شروع به تغییر تنظیمات مرورگر خود را در موزیلا Firefox، Internet Explorer و Google Chrome. Search.Jzip.com صفحه اصلی خود می شود و Ask.com به موتور جستجوی پیش فرض شما می شود. این تغییرات را بدون اجازه شما انجام می شود و تنها راه باطل آنها این است که Search.Jzip.com را از رایانه خود حذف کنید. در صورت ادامه خواندن این مقاله ما به شما تمام دلایل های دیگر چرا شما از Search.Jzip.com اسرع خلاص باید بگویم.

Search.Jzip.com چگونه کار می کند؟

درست مثل هر hijacker مرورگر دیگر، Search.Jzip.com نیز با ترویج وب سایت تحت حمایت را بدست آورده پول. بین نتیجه جستجو این نمایش لینک رقص خواهد شد که شما آنها را کلیک کنید. فراموش نکنید که با هر کلیک بر روی وب سایت خاص درآمد خود را افزایش می یابد و این hijacker همه چیز به شما برای انتخاب این لینک ها را وادار به انجام دهد. محققان ما این است که این نرم افزار سرکش نظارت بر فعالیت های اینترنتی خود را کشف. آن نیز جمع آوری سابقه مرور صفحات مورد علاقه خود را، داده های شما وارد شده در آنها، و غیره. به این ترتیب hijacker قادر به ارائه به شما جالب تبلیغات و پنجره های پرشی که شما را به تغییر مسیر است افزایش ترافیک خود را وب سایت برونزا.

search jzip screenshot حذف Search.Jzip.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.Jzip.com

این، البته، بسیار آزار دهنده است، اما آن نیز بسیار خطرناک می تواند باشد. وب سایت شما به کارگردانی ممکن است اداره می شود توسط مجرمان اینترنتی. اگر شما به طور تصادفی در این صفحه زمین، کامپیوتر شما احتمالا با تروجان ها، ویروس ها و یا هر نوع دیگر از نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد شد. شما همچنین ممکن است ارزشمند اطلاعات شخصی مانند داده های مالی از دست دادن. تا زمانی که در آن ساکن داخل سیستم شما، هیچ می توان گفت که این hijacker مخرب تغییر مسیر خواهد شد و چه اتفاقی می افتد. اگر شما مراقبت مورد امنیت کامپیوتر شما، شما باید Search.Jzip.com را حذف.

Search.Jzip.com hijacker معمولا وارد کامپیوتر شما همراه با نرم افزار رایگان از وب سایت های غیر قابل اعتماد. دنبال کنید هر دانلود دقت نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و جعبه که اعلام برنامه های اضافی بردارید. همچنین دور ماندن جعلی نصب ادعا که شما نیاز به بروز رسانی نرم افزار. اگر شما هشدار ادعا که شما نیاز به بروز رسانی، اطمینان حاصل کنید که منبع مشروع را.

چگونه به حذف Search.Jzip.com

Search.Jzip.com hijacker سرکش است که می تواند باعث خسارات زیادی به کامپیوتر شما است. ما قویا توصیه به حذف Search.Jzip.com به محض این که شما از وجود آن آگاه هستند. دنبال دستورالعمل حذف Search.Jzip.com نمایش داده شده در زیر این. به یاد داشته باشید به استخدام antimalware معتبر و به اسکن رایانه شما با آن پس از آن.

حذف Search.Jzip.com

ویندوز 8

 • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید در نوار جذابیت.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • پیدا کردن نرم افزار ناخواسته و آن را پاک کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
 • برای لغو نصب برنامه و حذف نرم افزار ناخواسته حرکت می کند.

ویندوز ایکس پی

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
 • افزودن یا حذف برنامه ها و پیدا کردن نرم افزار ناخواسته.
 • آن را حذف کنید.

از بین بردن Search.Jzip.com از مرورگر شما

Google Chrome

 1. باز کردن منو (بالای گوشه سمت راست) و تنظیمات را کلیک کنید.
 2. نمایش تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید و بازنشانی تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید.
 3. تنظیم مجدد کلیک کنید.

موزیلا Firefox

 1. باز کردن منو و گزینه انتخاب کنید.
 2. آدرس صفحه اصلی را تغییر دهید.
 3. باز کردن منوی و آیکون سوال را انتخاب کنید.
 4. اطلاعات عیب یابی کلیک کنید و انتخاب تنظیم مجدد Firefox.

Internet Explorer

 1. باز Internet Explorer و منو را کلیک کنید.
 2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و رفتن به زبانه عمومی
 3. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.
 4. دوباره برای باز کردن منو و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 5. تنظیم مجدد را انتخاب کنید و زبانه پیشرفته کلیک کنید.
 6. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.Jzip.com

پاسخ دهید