حذف Search.klivs.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Search.klivs.com

Search.klivs.com hijacker مرورگر است که می توانید تغییر دهید تنظیمات مورد نظر خود را بدون اجازه شما است. صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تغییر. Hijacker نیز غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری و آن ممکن است داده های تجاری را به مرورگر خود اضافه کنید. بنابراین مهم نیست که یکی از آنها شما استفاده شما نمی خواهد قادر به جلوگیری از اثرات آن پس از آن به سیستمتان slithers Search.klivs.com سازگار با تمام مرورگر های وب مهم است.

مزایای بدون داشتن این نرم افزار نصب شده وجود دارد. در واقع آن در واقع کاهش می دهد سطح امنیت آنلاین خود را. بنابراین، توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف Search.klivs.com.

Search.klivs .com 2 حذف Search.klivs.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.klivs.com

Search.klivs.com چگونه کار می کند؟

بسیار مثل هر hijacker Search.klivs.com شما را با لینک به وب سایت های حامی خود حاضر استفاده می شود. برای انجام این کار صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را جایگزین. با این تنظیمات، تغییر hijacker شما با نتایج فیلتر است که ممکن است شامل تبلیغات و لینک حمایت مالی در حال حاضر می تواند. صفحه اصلی Klivs در واقع نه قابل اعتماد به نظر می رسد. بنابراین برخی از کاربران قابل اعتماد است فکر می کنم ممکن است این هر آگهی مشکوک بر آن ندارد. با این حال، اعتماد هر hijacker به عنوان خطرناک است هیچ راهی می دانیم که داده ها فراهم می کند شما با است 100% امن است.

اگر شما مطمئن نیستید چگونه شما با نرم افزار ناخواسته به پایان رسید, شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم درباره آنچه نرم افزار شما به تازگی نصب شده است. اکثر مرورگر هواپیماربایان نهاد و شاخه توزیع کنید. آنها به عنوان ارائه اضافی ارائه شده است. اگر شما هیچ کاهش این ارائه می دهد، شما می گیر با برنامه های ناخواسته است که تغییر تنظیمات مرورگر خود و دیگر تغییرات غیر ضروری می سازد. برای جلوگیری از مشکلات مشابه در آینده، شما نیاز به توجه بیشتر به چه چیزی شما را نصب کنید. همیشه انتخاب کنید حالت پیشرفته یا سفارشی نصب و رد همه اختیاری ارائه می دهد. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای نصب نرم افزار از انتخاب شما و هدایت روشن از برنامه های بی فایده.

چگونه به حذف Search.klivs.com

از hijacker بخشی از برنامه های ناخواسته شما را به حذف آن قبل از Search.klivs.com را از مرورگر خود حذف می تواند داشته باشد. دستورالعمل کتابچه راهنمای کامل حذف زیر ارائه شده است. اگر شما نمی دانید که برنامه مربوط به hijacker، شما اسکنر تروجان است که آن را برای شما شناسایی استفاده کنید. پس از آن شما یا می توانید به دنبال دستورالعمل های زیر را برای حذف دستی و یا شما می توانید ارتقاء اسکنر و استفاده از آن برای تمیز کردن کامپیوتر خود را. ابزار ضد تروجان شناسایی همه عناصر از hijacker و همچنین دیگر برنامه های بی فایده و Search.klivs.com برای همیشه از بین بردن. آن نیز به عنوان ابزار پیشگیری مخرب و حفاظت از کامپیوتر شما از انگل آنلاین شبیه تر و خطرناک.

Search.klivs.com به خاتمه دستی

مرحله 1: حذف Search.klivs.com

  • روی شروع کلیک کنید و یا در گوشه پایین سمت چپ راست کلیک کنید
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و بر روی لغو نصب کلیک کنید برنامه
  • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

N.B. توجه داشته باشید اگر شما با استفاده از ویندوز ایکس پی که شما به کلیک بر روی اضافه کردن یا حذف برنامه ها به جای حذف یک برنامه داشته باشند.

مرحله 2: حذف Search.klivs.com از مرورگرهای

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • منو → علامت سوال → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

  • بازنشانی منو تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.klivs.com

پاسخ دهید