حذف Search Module

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Search Module

Search Module سایت جستجو سوال برانگیز است که همچنین به عنوان ‘مرورگر hijacker’ برچسب شده است. بدان معنی است که این موتور جستجو می توانید به راحتی سیستم پشت iyour ربودن و سپس آغاز تغییرات مختلف بر روی آن. چه تغییر ساخته شده است در هر مرورگر وب (Internet Explorer موزیلا Firefox Google Chrome، و غیره) شما به راحتی می توانید حدس بزنید. به طور مشابه برای صدها تن از هواپیماربایان دیگر Search Module ویروس توانایی تغییر صفحه اصلی موتور جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید.

اگر شما متوجه شده که موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی خود را با bing.com جایگزین شد و خود صفحه برگه جدید برای ‘Search Module’ تغییر داده شد, شما باید نگران است. مهم نیست که این تغییرات نمی لزوما به این معنی که کامپیوتر شما توسط ویروس جدی تحت تاثیر قرار شد، شما باید آن را با ضد جاسوس افزار معتبر اسکن و حذف همه آنچه به آن نیاز دارد. این کمک خواهد کرد که شما را به تمام مرورگر هواپیماربایان را از سیستم حذف.

bing com  حذف Search Module

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search Module

چگونه Search Module می ربودن به کامپیوتر من?

Search Module hijacks سیستم بدون هر گونه اجازه خواسته زیرا آن اعمال روش توزیع بسیار اب زیر کاه است که “بسته بندی” نامیده می شود. توزیع این راه بدون برنامه های شخص ثالث که به توزیع موتورهای جستجو سوال برانگیز و افزودنی و پلاگین ها و الحاقات برای کسب پول به دنبال درگیر متصور نیست. به منظور اجتناب از Search Module، شما همیشه روش نصب سفارشی و یا پیشرفته هنگام نصب نرم افزار از وب باید انتخاب کنید. علاوه بر این، انتخاب کردن از تمام شده ناخواسته است که می تواند به شما در طول راه ارائه شده. اگر شما شده اند با استفاده از Search Module در حالی که، ما باید این را اضافه کنید: این سایت جستجو به راحتی نمایش می تواند برای شما تغییر نتایج جستجو و باعث تغییر مسیر Search Module به وب سایت های نا آشنا. علاوه بر این، این توانایی ردیابی قربانیان خود را و عادات مرور خود را.

چگونه برای حذف ویروس Search Module?

ویروس Search Module یکی از سایت های که شما باید سعی کنید برای جلوگیری از است. لطفا مطمئن شوید که شما با استفاده از موتورهای جستجوی معتبر به جای این یکی، مانند گوگل، یاهو و یا بینگ را. اگر شما می خواهید برای حذف Search Module از سیستم، شما با کمک این مراحل را انجام دهد:

شما همچنین باید کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن کنید. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

حذف نرم افزار، که مربوط به Search Module:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Search Module نگاه کنید.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Search Module از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، آیکون چرخ دنده کلیک کنید -> مدیریت فایرفاکس’.
2. در اینجا به دنبال مطالب ناآشنا (Search Module) و آنها را حذف کنید.
3. به منظور تغییر صفحه اصلی دوباره بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
4. حذف bing.com و نام دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.
5. به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود را, بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید دوباره, را انتخاب کنید ‘مدیریت فایرفاکس’–> ‘ارائه دهندگان جستجو’، 6. تنظیم موتور جستجوی مورد علاقه خود.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، با کلیک بر روی آیکون منو (بالای گوشه سمت راست) و انتخاب “افزودنی”–> “پسوند”.
2. در اینجا، افزودنی های ناآشنا (Search Module) و آیکون سطل زباله را انتخاب کنید به حذف این نوشته را انتخاب کنید.
3. به منظور تغییر صفحه اصلی کلیک کنید Firefox, انتخاب کنید ‘گزینه’ 4. در اینجا، از بین بردن bing.com و وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید.
5. به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض روی آیکون منوی و آیکون علامت سوال 6 کلیک کنید. در اینجا، “اطلاعات رفع اشکال” و ‘تنظیم مجدد Firefox’ کلیک کنید.

Google Chrome:

1 Google Chrome باز، کلیک بر روی آیکون منو (بالای گوشه سمت راست) و ابزار را انتخاب کنید”–>”پسوند”.
2. در اینجا، پسوند های مشکوک (Search Module) و آیکون سطل زباله را انتخاب کنید به حذف این نوشته را انتخاب کنید.
3. به منظور تغییر صفحه اصلی کلیک بر روی آیکون منو، انتخاب “تنظیمات”–> “در هنگام راه اندازی’ بخش–>”تنظیم صفحه”4. در اینجا، از بین بردن bing.com با کلیک کردن روی “X” و وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید.
5. به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما با کلیک بر روی آیکون منوی–> “تنظیمات”–> ‘جستجو’ بخش 6. اینجا, “مدیریت موتورهای جستجو…” را کلیک کنید و نام دامنه مورد نظر خود را اضافه کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search Module

پاسخ دهید