cltmng.exe حذف

Browser Hijacker

“Cltmng.exe” چیست؟

پایگاه داده ما شامل 28 فایل های مختلف برای نام فایل cltmng.exe. این پرونده هایی که اغلب متعلق به محصول حفاظت جستجو. و اغلب توسط شرکت مجرا توسعه یافته بودند. پرونده این است که اغلب شرح 502 Search Protect by conduit است. چگونه cltmng.exe را اجرا کند؟ روند – cltmng.exe به عنوان مثال یک برنامه در حال اجرا است. اجرای این برنامه های 32 بیتی با دسترسی به عنوان در حال حاضر وارد شده در حساب کاربری.

Search Protect by conduit(Cltmng.exe)??

Search Protect by conduit سخت است که زمانی که لود شده بر روی مرورگر خود پستی ادغام خواهد شد. این به عنوان صفحه اصلی پیش فرض در مرورگر خود را جایگزین شما راه اندازی را تنظیم خواهد شد. علاوه بر این، مرورگر آسیب دیده نیز نوار ابزار Search Protect by conduit در منوی مرورگر تحت تاثیر قرار دهد.

conduit cltmng.exe حذف

وقتی که نصب شده بر روی کامپیوتر, ابزارهای تبلیغاتی مزاحم افزونه در مرورگر بارگیری می کند. همچنین درج می کند راه اندازی موارد در سیستم، اجازه می دهد آن را به هر زمانی که شما شروع به ویندوز را اجرا کنید. شواهد سخت وجود دارد اگر شما شروع به تجربه تغییر مسیر جستجو است. همچنین شما اضافه شده آیکون در منوی مرورگر مراجعه کنید. این نام نوار ابزار. Search Protect by conduit شامل این ویژگی های بی فایده را بدون در نظر گرفتن اجازه از شما.

برای حذف نوار ابزار و جعبه جستجو Search Protect by conduit، شما باید تمام پلاگین ها و الحاقات از مرورگر حذف. علاوه بر این، شما نیاز به حذف برنامه از سیستم با استفاده از اضافه کردن/حذف برنامه از کنترل پنل ویندوز. پس از حذف، بسیار کامل اسکن با استفاده از ضد مخرب ابزار ارائه شده در این صفحه پیشنهاد کنیم. این تضمین می کند که هیچ فایل های بیشتر از Search Protect by conduit است چپ داخل کامپیوتر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search Protect by conduit

پاسخ دهید