حذف Search.protectedio.com

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Search.protectedio.com

Search.protectedio.com hijacker سرزده است که می تواند مرورگر خود را فاسد است. آن را به عنوان بخشی از ProtectedIO که به عنوان سخت طبقه بندی می آید. عفونت تنظيمات کاوشگر نمایش آگهی های تجاری و نمایشگاه های دیگر رفتار ناخواسته. آن را از طریق بسته های نرم افزاری نرم افزار شخص ثالث رایگان توزیع شده است. نرم افزار های مشکوک ممکن است به عنوان یک ابزار است که کمک خواهد کرد که شما کامپیوتر خود را از تهدید های مختلف آنلاین مانند ویروس ها، تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی بدون استفاده از یک ابزار ضد بدافزارها محافظت ترویج. که به خودی خود مسخره است.

تروجان قدرتمند ابزار پیشگیری موثر ترین راه برای حفظ کامپیوتر شما امن است. هدف اصلی از hijacker به تبلیغ کنندگان آن است. از آن نخواهد بود مفید به شما در هر راه، پیشنهاد می کنیم شما Search.protectedio.com و ProtectedIO از سیستم خود حذف کنید.

ProtectediO removal حذف Search.protectedio.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.protectedio.com

Search.protectedio.com چگونه کار می کند؟

به محض این که شما نصب نرم افزار پشتیبانی از آگهی Search.protectedio.com به عنوان صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض تنظیم شده است. ProtectedIO قرار است به مسدود کردن وب سایت های مخرب و حملات هکر بنابراین حفظ کامپیوتر شما محافظت. آن در صفحه رسمی، ProtectedIO.com، جایی که شما می توانید برنامه را دانلود میزبانی می شود. که چیزی توصیه می کنیم نیست. توجه داشته باشید که مثل اکثر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، آن هم همراه با برنامه های نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شود ممکن است.

اگر چه نرم افزار چیزی شما می توانید استفاده به نظر می رسد ممکن است، همچنین با hijacker مرورگر می آید. Search.protectedio.com جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی خودکار. اولین چیزی که شما ببینید زمانی که شما برای باز کردن مرورگر شما از آن می شود. موتور جستجو به ارمغان می آورد شما تغییر نتایج که شامل آگهی. علاوه بر این، شما همچنین دید مختلف آگهی روی اینترنت به شما ProtectedIO به ارمغان آورد. حتی اگر آن صفحات هیچ ربطی به با خرید آنلاین آنها را در صفحات مورد علاقه خود را ظاهر می شود. بعضی از تبلیغات ممکن است شما را به سایت های غیر قابل اعتماد است که مخالف دقیق آنچه که برنامه قرار است انجام شود. برای از بین بردن Search.protectedio.com، شما باید ProtectedIO را از کامپیوتر خود را پاک کنید.

چگونه به حذف Search.protectedio.com

به منظور خاتمه Search.protectedio.com شما را به حذف برنامه های مرتبط با آن و تنظیم مجدد مرورگر خود داشته باشد. اگر شما چگونه برای تکمیل این وظایف مطمئن نیستید شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید. هر چند باید کار دستي، ترک آن را نیز برخی از اجزای عفونت پشت ممکن است. است که چرا ما توصیه می کنیم شما برای حذف خودکار گزینه به جای. ابزار ضد بدافزار اجازه خواهد داد که شما را به طور کامل حذف Search.protectedio.com. آن همچنین سایر برنامه های غیر ضروری و فایل هایی که ممکن است تهدیدی برای امنیت سیستم خود را پاک می کند. علاوه بر این، آثار نرم افزار به عنوان هر دو مخرب حذف و پیشگیری از ابزار، بنابراین شما مجبور به نگرانی در مورد رایانه خود را دوباره آلوده خواهد شد.

حذف Search.protectedio.com

حذف Search.protectedio.com

ویندوز 8

  • افسون نوار (برنده + من) تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • ProtectedIO را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • ProtectedIO انتخاب و عزل و حذف را کلیک کنید

پاک کردن Search.protectedio.com از مرورگرهای:

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T → → “زبانه پیشرفته” گزینه های اینترنت →
  • بررسی حذف تنظیمات شخصی و تنظیم مجدد کلیک کنید

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
  • تازه Firefox به تایید را کلیک کنید

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
  • تنظیم مجدد تنظیمات کلیک کنید و سپس تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.protectedio.com

پاسخ دهید