حذف Search-Results.com

Browser Hijacker

Search-Results.com چیست؟

Search-Results.com، همچنین به عنوان شناخته شده ویروس گوگل تغییر مسیر، hijacker مرورگر است که به شما ریدایرکت به صفحه خود را هر زمان شما برای باز کردن مرورگر خود است. همچنین می توانید جلسه مرور شما را قطع و به Search-Results.com شما را بدون هیچ دلیل روشنی تغییر مسیر. برنامه تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما را تغییر می دهد و می تواند تبدیل به بسیار پر دردسر. مختلف خطرات امنیتی که شما را در حالی که Search-Results.com بر روی کامپیوتر خود را که در جزئیات زیر توضیح داده شده وجود دارد. به عنوان چیزی مفید در مورد برنامه وجود دارد شما باید Search-Results.com از کامپیوتر خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search-Results.com

چگونه Search-Results.com کار می کند؟

مانند هر مرورگر hijacker Search-Results.com معمولا وارد سیستم شما از طریق همراه بارگیری. این یک راه آسان برای برنامه های ناخواسته به دزدکی حرکت کردن به کامپیوتر شما آن را به عنوان بسیار نادر است که کاربران کامپیوتر چک کنید تمام اطلاعات نصب است. اگر آنها آنها است که دقیقا همان دفعه رایگان نرم افزار را بر روی کامپیوتر شما نصب می کنید چه شما باید قادر به برنامه های ناخواسته، عدم انتخاب خواهد بود.

search حذف Search Results.com

یک بار Search-Results.com در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما آن را تغییر موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی است. این برنامه نیز در وسط مرور خود را تغییر مسیر ممکن است. این بسیار سریع مزاحم تبدیل خواهد شد. علاوه بر این، مرورگر شما نیز با تبلیغات و لینک های مختلف پر خواهد شد. شما خطر باید همانطور که آنها ممکن است خراب شده روی آنها. Search-Results.com است نه مسئول محتوای این صفحات اطلاعات ارائه شده در آنها ممکن است نادرست باشد. شما می توانید به دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما و یا خرید چیزی کاملا بی فایده فریب. اگر شما امنیت کامپیوتر شما ارزش ماندن این تبلیغات.

یکی دیگر از ویژگی Search-Results.com این است که آن آهنگ کوکی ها نتیجه ضبط اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را است. آن ثبت سایت بازدید می کنید، همه چیز شما را برای جستجو و غيره. اگر چه این اطلاعات شخصی قابل شناسایی نیست هنوز نه به اشتراک گذاری آن را با اشخاص ثالث ممکن است بخواهید. برای این و دیگر دلایل ذکر شده در بالا توصیه می کنیم Search-Results.com را از رایانه خود حذف کنید.

نحوه حذف Search-Results.com

شما می توانید دستي را با برنامه از طریق کنترل پنل را حذف و سپس آن را از مرورگر خود پاک کردن کامل. با این حال، یک راه حل کارآمد تر خواهد بود به پیاده سازی قدرتمند ابزار حذف تروجان (به عنوان مثال، Spyhunter) که سیستم خود را اسکن و خاتمه دادن به تهدید های همه در بر داشت. این برنامه را می کنند همچنین مطمئن شوید که برای نگه داشتن سیستم خود را تمیز و امن در آینده با آن حفاظت از برنامه های مشابه. اگر شما انتخاب می کنید Search-Results.com به خاتمه دستی با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید.

Search-Results.com حذف (دستی)

حذف از ویندوز XP و 7 و ویستا

1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه های نصب/لغو نصب برنامه
3. را انتخاب کنید Search-Results.com
4. حذف نصب/لغو نصب کلیک کنید

حذف از ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به سمت راست پایین
2. بر روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. حذف Search-Results.com

Search-Results.com از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن

اینترنت اکسپلورر

ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

موزیلا فایرفاکس

منو موزیلا فایرفاکس -> -> علامت سوال اطلاعات عیب یابی -> فایرفاکس تنظیم مجدد–> فایرفاکس تنظیم مجدد–> پایان

گوگل کروم

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search-Results.com

پاسخ دهید