حذف Search.safefinder.com

Browser Hijacker

Search.safefinder.com چیست؟

Search.safefinder.com hijacker مرورگر دیگری است که می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید یک بار آن را می شود دسترسی به کامپیوتر شما است. آن معمولا با SafeFinder SmartBar از Linkury می آید. Hijacker از طریق برنامه های نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است.

سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. Search.safefinder.com ممکن است مانند یک سایت معمولی به نظر می رسد، اما ابزار جستجو قابل اعتماد نیست. آن شما در حال حاضر با نتایج جستجو تغییر و تغییر مسیر صفحات مختلف آشنا نیستند. شما قادر خواهید بود تا این تغییر Search.safefinder.com را حذف کنید.

SafeFinder HIJACKER حذف Search.safefinder.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.safefinder.com

Search.safefinder.com چگونه کار می کند؟

اگر Search.safefinder.com را باز مثل سایر موتورهای جستجو مشروع می رسد. شما حتی می توانید انتخاب کنید چه رده می خواهید جستجو مانند تصاویر، ویدئو و یا اخبار. با این حال، نتیجه شما آنچه شما انتظار نخواهد بود. به عنوان هدف اصلی از hijacker به ترویج وب سایت لینک بالا از آنها اضافه می شود. نتایج خود را تغییر Search.safefinder.com تمام انجام دهد نیست. شما نیز متوجه تغییر مسیر ثابت در وسط مرور خود را. علاوه بر این، صفحه اصلی و صفحه برگه جدید خود را نیز با Search.safefinder.com جایگزین می شوند. شما قادر خواهید بود برای بازگرداندن این تنظیمات دستی مگر شما Search.safefinder.com به خاتمه دادن.

وقفه ثابت و تغییرات غیر مجاز است که نه تنها دلیلی است که چرا شما باید Search.safefinder.com از کامپیوتر شما از بین بردن. شما همچنین ببینید مختلف پنجره های بازشو آگهی ها و تبلیغات میان بافتی است که ممکن است امن نباشد. نه به عنوان آنها شما خراب شده صفحات وب که در آن کامپیوتر شما می تواند با بدافزارها آلوده ممکن است منجر به کلیک کردن روی این آگهی توصیه می کنیم. علاوه بر این، این برنامه همچنین آهنگ کوکی ها, ثبت اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را شخصی و اتصال به اینترنت خود را کند می کند. به محض این که شما می توانید شما از Search.safefinder.com خلاص باید.

چگونه به حذف Search.safefinder.com

دو راه حل ممکن برای حذف Search.safefinder.com وجود دارد. شما می توانید برنامه با استفاده از ابزار حذف تروجان قدرتمند است که سیستم شما را اسکن، شناسایی خطر و از بین بردن آن را پاک کنید. یا می توانید Search.safefinder.com دستی حذف کنید. اگر شما گزینه اول را انتخاب می کنید ضد مخرب ابزار همچنین اگر عفونت های دیگری که از باید مراقبت و محافظت از کامپیوتر شما در آینده وجود دارد بررسی. اگر با این حال، شما انتخاب می کنید Search.safefinder.com به حذف دستی شما دستورالعمل در دستي راهنمای زیر را دنبال کنید. پس از آن، شما همچنین اسکنر تروجان برای چک کردن اگر سیستم شما در حال حاضر پاک است استفاده کنید.

حذف Search.safefinder.com

حذف Search.safefinder.com

 • برو به کنترل پنل از طریق منوی شروع یا جستجو
 • حذف برنامه/اضافه کنید یا حذف برنامه ها
 • نرم افزار ناخواسته انتخاب و عزل و حذف را کلیک کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • پایان → منو موزیلا علامت سوال اطلاعات عیب یابی → → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox →

تنظیم مجدد Google Chrome

 • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

هدف میانبر را تغییر دهید

 • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر خود و خواص را انتخاب کنید
 • میانبر زبانه را انتخاب کنید و خط مورد نظر را بیابید
 • حذف همه متن پس از علامت نقل قول غیرمعتبر
 • اعمال و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.safefinder.com

Incoming search terms:

پاسخ دهید