حذف Search.searchonme.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Search.searchonme.com

Search.searchonme.com hijacker مرورگر از یک خانواده هواپیماربایان Websearch شناخته شده است. حتی اگر این نام کمی متفاوت از Websearch.coolsearches.info، Websearch.goodforsearch.info، و غیره آن است که هنوز اساسا همان برنامه است. هنگامی که مزاحم وارد کامپیوتر شما، شما بلافاصله متوجه تغییر تنظیمات در همه مرورگرهای اصلی.

قادر به تغییر تنظیمات به منظور ارتقاء اشخاص مشکوک را آسان تر هستند. دفعات بازدید: مقاله زیر به درک چرا توصیه می کنیم برای از بین بردن Search.searchonme.com فورا.

Search.searchonme.com removal حذف Search.searchonme.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.searchonme.com

Search.searchonme.com چکار می کند؟

مانند ما گفت: Search.searchonme.com تقریبا یکسان به دیگر هواپیماربایان Websearch خانواده است و در نتیجه اقدامات خود را به راحتی قابل پیش بینی. پس مزاحم کامپیوتر شما وارد صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر. ابزار جستجوی جدید را می توان به ترویج احزاب وابسته استفاده می شود. همانطور که ساکن hijacker در سیستم خود را چون بین آنها مزاحم پراکنده خواهد شد لینک های اضافی در نتیجه تا زمانی شما اعتماد نتایج جستجو ارائه شده را نخواهد. در ذهن صاحبان این سایت ها ناشناخته است شما به راحتی به صفحه غیر قابل اعتماد یا مخرب حتی پس از کلیک روی لینک چنین کارگردانی می شود. اگر وارد صفحه مدیریت توسط مجرمان اینترنتی عفونت مخرب تقریبا تضمین شده است. صبر برای این اتفاق می افتد و Search.searchonme.com به خاتمه در یک بار.

یکی دیگر از فعالیت های مشکوک از hijacker این ردیابی شما فعالیت های اینترنتی است. داده ها از جمله مانند آدرس آی پی، موقعیت جغرافیایی، صفحات مورد علاقه, کلیک, نمایش داده شد جستجو سابقه مرور و غیره است جمع آوری و مورد استفاده برای سفارشی تبلیغات ارائه شده. با این حال آنها نیز شما به پنجره های دیگر نیز دنبال ممکن است تبلیغات شخصی معمولا در صفحه جستجو دیده می شود. علاوه بر این، می دانم که اطلاعات به دست آمده نیز به شخص ثالث است که اساسا بدان معنی است که هر کسی می تواند دسترسی به داده های خود را فروخته است.

در نهایت، شما هرگز یک برنامه کاربردی است که وارد رایانه خود را به شیوه ای مخفی در سیستم شما باقی بماند باید اجازه می دهد. سفر hijacker همراه با نرم افزار و سایر نرم افزارهای ناخواسته می تواند به کامپیوتر شما را بیش از حد. اگر علاوه بر Search.searchonme.com، شما همچنین بهینه سازی حرفه ای، EZDownloader یا برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در حال اجرا در کامپیوتر شما متوجه خواهد شد, شگفت زده نباشد. از آنجا که این, ما توصیه به کل سیستم خود را با اعتماد ضد جاسوس اسکن بعد از برداشتن Search.searchonme.com.

چگونه به حذف Search.searchonme.com

در این مقاله شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی حذف Search.searchonme.com پیدا کنید. این دستورالعمل توسط تیم تحقیقات ما آماده شد و خلاص شدن از شر Search.searchonme.com کمک شما باید. یکی دیگر از گزینه این است که نصب یک ابزار امنیتی معتبر کامپیوتر و اجازه دهید آن را حذف Search.searchonme.com برای شما. فراموش نکنید که در نظر گرفتن این واقعیت که بعد از برداشتن Search.searchonme.com همان ابزار امنیتی در آینده محافظت از کامپیوتر شما می تواند.

پاک کردن Search.searchonme.com از مرورگرهای خود را

حذف Search.searchonme.com از Internet Explorer

 • راه اندازی مرورگر شما و Alt + T را فشار دهید.
 • گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید.
 • شیر تنظیم مجدد و علامت حذف تنظیمات شخصی.
 • دوباره دکمه را دوباره کلیک کنید.

حذف Search.searchonme.com از موزیلا Firefox

 • باز کردن مرورگر خود و Alt + H را ضربه بزنید.
 • به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید.
 • Firefox تنظیم مجدد فشار دهید.
 • در کادر گفتگوی جدید ریست Firefox دوباره کلیک کنید.

Search.searchonme.com را از Google Chrome حذف

 • راه اندازی Google Chrome و Alt + F را کلیک کنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید و دسترسی به تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را فشار داده و تنظیم مجدد به پایان کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.searchonme.com

پاسخ دهید